ТЕЛЕКРИТИКА

СБУ заборонила в’їзд до України російському актору Олександру Михайлову, який підтримав терористів

Архив

Служба безпеки України вирішила заборонити на п'ять років в'їзд до України російському актору Олександру Михайлову, який публічно підтримав бойовиків самопроголошених донецької та луганської «народних республік» (ДНР і ЛНР). Про це на брифінгу 12 лютого повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

 

За його словами, Нацрада звернулася до СБУ щодо виступу Олександра Михайлова перед бойовиками в окупованому Луганську. СБУ опрацювала це звернення.

 

На думку СБУ, російський актор Олександр Михайлов, використовуючи ЗМІ, неодноразово висловлював підтримку бойовикам самопроголошених ДНР і ЛНР, що загрожує національній безпеці України, повідомив Юрій Артеменко. Саме тому спецслужба вирішила заборонити йому в'їзд до України строком на п'ять років.

 

Нагадаємо, російський актор Олександр Михайлов, відомий за фільмом «Любов і голуби», виступив з відкритою підтримкою терористів і заявив, що приїжджав 29 грудня в окупований Луганськ «за покликом душі». Під час візиту він провів творчий вечір у Луганській філармонії.

 

«Телекритика»