ТЕЛЕКРИТИКА

Ландік заявив, що в.о. керівника Луганської ОДТРК обслуговував сепаратистів і називав українців фашистами

Один з засновників Луганської НТРК «Ірта» Володимир Ландік заявив, що Віталій Гаркуша, який нині виконує обов'язки керівника Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК), підтримував сепаратистів та в ефірі державного каналу називав українців фашистами. Про це пан Ландік сказав в ефірі програми «Нічний телеекспрес» на «Еспресо TV» 19 січня.

 

Нагадаємо, наказом Держкомтелерадіо від 4 грудня 2014 року з 8 грудня на першого заступника генерального директора ОДТРК Віталія Гаркушу були покладені обов'язки генерального директора ДО «Луганська ОДТРК». Цим же наказом колишнього генерального директора Луганської ОДТРК Родіона Мірошника звільнили з посади за власним бажанням. У грудні стало відомо, що колишній гендиректор Луганської ОДТРК Родіон Мірошник призначений заступником керівника терористів «ЛНР» Ігоря Плотницького.

 

«Він (Віталій Гаркуша. - ТК) вів передачу і інакше як «фашистами» та «хунтою» Яценюка і президента не називав». "Всі українці - хунта, фашисти", - говорив він, коли нас захоплювали і була ще українська влада», - зазначив пан Ландік.

 

За інформацією Інституту масової інформації (ІМІ), призначенням Віталія Гаркуші незадоволені і в Луганській облдержадміністрації (ОДА). Минулого тижня це питання підіймали на зустрічі нардепів Єгора Соболєва, Семена Семенченка, відомого блогера та члена Громадської ради з питань люстрації при Мінюсті Сергія Іванова з активістами у Сєверодонецьку (Луганська область), що нині став центром регіону під контролем української влади. Пан Іванов заявив, що контролює це питання і висловив впевненість, що Віталій Гаркуша очолює Луганську ОДТРК тимчасово. Такі ж сподівання, за інформацією ІМІ, є і в Луганській ОДА.

 

«Телекритика» звернулася за коментарем щодо призначення Віталія Гаркуші до Державного комітету телебачення та радіомовлення.

 

«Існує процедура призначення і її порушення - це порушення закону. До призначення нового директора його обов'язки виконує заступник. Якщо буде доведено, що Віталій Гаркуша висловлювався в такий спосіб та підтримував сепаратистів, то очевидно, що така людина не буде працювати на цій посаді, ми негайно вживемо заходів. Тоді ним займатимуться слідчі органи», - зазначив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак.

 

Наразі Луганської ОДТРК ще не мовить, оновлюються тільки новини на сайті «ЛОТ». За повідомленням ІМІ, на частотах ОДТРК йде мовлення НТРК «Ірта», яка показує власний контент та ретранслює програми деяких українських телеканалів.

 

«Ми зараз ведемо роботу у напрямку відновлення повноцінного ефіру і Луганської, і Донецької ОДТРК, але ще конкретних термінів немає», - повідомив «Телекритиці» пан Червак.

 

Нагадаємо, 12 січня колектив Луганської обласної державної телерадіокомпанії (Луганська ОДТРК, телеканал «ЛОТ») звернувся до жителів Луганської області із повідомленням про поверненням в ефір у 2015 році з міста Сєвєродонецька (Луганська область), що контролюється українською владою.

 

23 січня про Віталія Гаркушу також згадували на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Представник Українського кризового медіа-центру Тетяна Попова заявила, що представник Нацради в Луганській області Андрій Прівальцев рекомендував на посаду директора Луганської ОДТРК кума колишнього керівника ОДТРК Родіона Мірошника: «Людина намагалася чинити тиск, намагаючись влаштувати туди кума Мірошника, який зараз у нас міністр інформації ЛНР, і людина бере участь у цій спільній схемі». Згодом відповідальний секретар Нацради Катерина Котенко уточнила, що йдеться про Віталія Гаркушу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер