ТЕЛЕКРИТИКА

Луганська обласна державна телерадіокомпанія починає мовлення з Сєвєродонецька (ДОПОВНЕНО)

Колектив Луганської обласної державної телерадіокомпанії (Луганська ОДТРК, телеканал «ЛОТ») звернувся до жителів Луганської області із повідомленням про поверненням в ефір у 2015 році. Про це йдеться на сайті ОДТРК.

 

Луганська ОДТРК повідомляє, що відновлює мовлення з міста Сєвєродонецька (Луганська область), що контролюється українською владою.

 

«Раді сповістити наших глядачів та слухачів, що ми повертаємось до ефіру. Війна змусила нас мовчати довгих півроку. Але тепер в нас знову є власний дім. Згідно наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 28 листопада 2014 року, ДО Луганська обласна державна телерадіокомпанія переїжджає до Сєвєродонецька», - йдеться у повідомленні.

 

Луганська ОДТРК розташована за новою юридичною адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, пр. Радянський, 59.

 

Наразі Луганську ОДТРК очолює перший заступник генерального директора ОДТРК Віталій Гаркуша. Наказом Держкомтелерадіо від 4 грудня 2014 року на нього з 8 грудня покладені обов'язки генерального директора ДО Луганська ОДТРК. Цим же наказом колишній генеральний директор Луганської ОДТРК Родіон Мірошник звільнений з посади за власним бажанням.

 

Нагадаємо, колишный генеральний директор Луганської обласної державної телерадіокомпанії Родіон Мірошник призначений заступником керівника так званої «ЛНР» Ігоря Плотницького.

 

У квітні 2014 року Державний комітет телебачення і радіомовлення звільнив пана Мірошника з посади генерального директора Луганської обласної державної телерадіокомпанії та достроково розірвав з ним контракт. Він не погодився зі своїм звільненням і подав до суду. У травні депутатська фракція «Партії регіонів» висунула його як кандидата у члени Нацради. Того ж місяця суд поновив його на посаді гендиректора Луганської ОДТРК.

 

На виконання рішення Ленінського районного суду міста Луганська від 28 травня 2014 року генерального директора Луганської ОДТРК Родіона Мірошника наказом Держкомтелерадіо України від 4 червня поновлено на роботі. Водночас Держкомтелерадіо заявив про незгоду з рішенням суду і про намір звернутися з апеляційною скаргою до Ленінського районного суду Луганська.

 

Як писала «Телекритика», у листопаді 2014 року Держкомтелерадіо повідомив, що на території, контрольованій Україною, замість програм Донецької та Луганської ОДТРК транслюються програми українських загальнонаціональних каналів.

 

У грудні 2014 року Державний комітет телебачення і радіомовлення України затвердив нову редакцію статуту Донецької обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) і визначив місцем знаходження телерадіокомпанії місто Краматорськ (Донецька область), що контролюється українською владою.

 

«Телекритика»

 

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»