ТЕЛЕКРИТИКА

Заступником міністра Стеця стане російський журналіст, який зробив репортаж про захисників Донецького аеропорту

Заступником міністра інформаційної політики Юрія Стеця стане кореспондент Los Angeles Times у Москві, громадянин Росії Сергій Лойко. Про це новопризначений міністр повідомив 8 грудня в ефірі «Еспресо.TV».

 

«Я можу зазначити, що сьогодні я отримав добро на те, що у цьому міністерстві на посаді заступника буде працювати Сергій Лойко - кореспондент Los Angeles Times у Москві, "Эхо Москвы", і ми з ним проговоримо зараз ситуацію, при якій він буде готовий скласти громадянство Росії і взяти українське. Я думаю, що саме такі спеціалісти і будуть працювати в міністерстві», - повідомив Юрій Стець. 

 

 

Раніше керівник волонтерської групи «Крила Фенікс» і радник Президента України Юрій Бірюков заявив, що заступником міністра інформаційної політики з силового блоку стане один з найкращих світових воєнних журналістів. Він також повідомив, що кандидат уже зустрічався з Юрієм Стецем і показував свою концепцію воєнної журналістики.

 

Нагадаємо, випуск програми радіо «Эхо Москвы» за участі Сергія Лойко, який чотири дні пробув із українцями-захисниками Донецького аеропорту і заявив, що там б'ється абсолютне добро з абсолютним злом, мало не призвів до відставки головного редактора радіостанції Олексія Венедиктова.

 

Наприкінці жовтня «Роскомнагляд» виніс радіо і сайту «Эха Москвы» письмове попередження за програму «Своїми очима», у якій, на думку відомства, містилася інформація екстремістського характеру, яка «виправдовує практику військових злочинів». Випуск програми називався «Бої за донецький аеропорт». У ньому брали участь кореспондент Los Angeles Times Сергій Лойко і журналіст радіостанції і телеканалу «Дождь» Тимур Олевський. Вели програму Софіко Шеварднадзе і Олександр Плющев.

 

Розшифровка програми, опублікована пізніше на сайті, була видалена на вимогу Роскомнагляду. Наразі пан Плющев тимчасово відсторонений від ефіру, Олексій Венедиктов зберіг посаду.

 

Під час свого виступу на Львівському медіа форумі Сергій Лойко сказав про працю медійників у зоні АТО: «Я не побачив натовпів журналістів, охочих усе це знімати».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Сними с меня это, да побыстрее: мужчины (18+)

Культура

«Как я встретил вашего Чубакку»: 10 злых рецензий на «Соло. Звездные войны»

Популярное на ТелекритикеДуся

«Не приходя в сознание, сошла с ума»: украинцы массово разочаровались в молодой артистке из Закарпатья

Дуся

Сними с меня это, да побыстрее: мужчины (18+)

Культура

«Как я встретил вашего Чубакку»: 10 злых рецензий на «Соло. Звездные войны»

Бизнес

Канал «1+1» ищет PR-менеджера для своей пресс-службы