ТЕЛЕКРИТИКА

У Міністерстві інформаційної політики буде три департаменти – Стець

У Міністерстві інформаційної політики, яке невдовзі буде створено, будуть три департаменти, які будуть займатися інформаційною політикою, інформаційною безпекою та внутрішньою комунікацією між органами влади. Про це на круглому столі в «Українському кризовому медіа-центрі» повідомив новопризначений міністр інформаційної політики Юрій Стець.

 

«За час існування держави Україна не було створено концепції стратегії державної інформаційної політики та не було її впроваджено, тому один з департаментів і один із заступників міністра буде займатися створенням стратегії державної інформаційної політики та її впровадженням», - розповів пан Стець.

 

«Другий департамент стосується загроз інформаційних війн, одна з яких відбувається з боку Росії - і всередині країни, і ззовні. Там буде декілька людей, які будуть працювати над створенням концепції інформаційної безпеки країни», - продовжив він.

 

«Третій департамент - це налагодження внутрішньої комунікації між органами влади для дотримання єдиної позиції і для формування меседжів, які мають доносити виконавчі відомства і в Україні, і за кордоном», - додав пан Стець.

 

Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада 288 голосами призначила «пакетом» новий склад Кабінету Міністрів України і, зокрема, призначила народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Юрія Стеця на посаду міністра інформаційної політики (такого міністерства дотепер не існувало).

 

Наміри влади створити міністерство інформаційної політики викликали гостро критичну реакцію медійників і журналістів.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»