ТЕЛЕКРИТИКА

Речник РНБО дорікнув українським журналістам розкриттям державної таємниці на користь ворога

Речник Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Андрій Лисенко дорікнув українським журналістам, які висвітлюють події в зоні АТО, розкриттям військової таємниці, закликав ретельніше перевіряти інформацію і координувати свою роботу з прес-офіцерами. Про це він заявив під час круглого столу «Стандарти журналістської діяльності під час конфлікту», який 18 листопада організували ГО «Телекритика», ОБСЄ в Україні та Комісія з журналістської етики.

 

За його словами, деяка інформація щодо бойових дій на сході країни є державною таємницею, тож представники медіа не завжди мають право на її поширення.

 

«Військова таємниця - це якраз той елемент державної таємниці, який не може потрапити до нашого ворога. У своїй роботі наші журналісти, як правило, керуються тим, щоб дістати як можна більше деталей... Показуються карти з грифами, показується дислокація наших підрозділів, рух наших колон, тобто видається дуже багато інформації безкоштовно для нашого ворога, який на це мав би витрачати дуже великі кошти, засоби і навіть своїх кращих співробітників», - зазначив пан Лисенко.

 

Він поскаржився, що як тільки журналістів просять не знімати якісь речі з міркувань військової таємниці чи якийсь кадр не показувати - вони саме його в результаті покажуть. З його слів, особливо гострою ця проблема була на початку АТО.

 

Пан Лисенко закликав журналістів скоординовувати свою роботу безпосередньо із прес-офіцерами. «Дуже велике прохання: для того, щоб скоординувати свою роботу і не залишитись без даних, контактуйте, будь ласка, з прес-офіцерами, які знаходяться безпосередньо у зоні АТО, а якщо ви знаходитесь тут, то у нас працюють прес-служби всіх міністерств, відомств, які мають надавати вам необхідну інформацію», - сказав Андрій Лисенко.

 

Нагадаємо, заступник начальника Управління інформаційних технологій Міністерства оборони України Сергій Галушко під час круглого столу «Стандарти журналістської діяльності під час конфлікту» 18 листопада заявив, що незабаром буде створено потужні прес-служби Міноборони та  Генерального штабу, а також посилено інформаційний центр у зоні АТО. «Нам достатньо говорити правду», - додав пан Галушко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Российская актриса призналась, что сексуальные домогательства – это прекрасно