ТЕЛЕКРИТИКА

Канал «1+1» пікетували представники «Комітету ТелеЕтики», який виступає проти показу російських серіалів (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 30 жовтня, біля офісу, де розміщуються телеканали групи «1+1 медіа», відбулася акція групи людей, які виступають проти показу російських фільмів та серіалів на українських телеканалах. За словами учасників акції, вони виступають від імені так званого «Комітету ТелеЕтики».

 

Активісти повідомили, що не ставлять на меті вийти на діалог із керівництвом або представниками каналу. Натомість, «прагнуть привернути увагу до проблеми наявності фільмів і серіалів російського виробництва на українських каналах».

 

«Ми хочемо, аби про таку проблему пам'ятали, і з цією вимогою йдемо до стіни офісів різних каналів. Окрім «1+1» ми приходимо до офісів й інших каналів, які транслюють російські серіали», - розповіла одна з учасницю пікету. При цьому вона не зазначила, трансляцію яких саме фільмів та серіалів має припинити канал.

 

Пікетувальники не змогли сказати, проти яких саме серіалв на каналі вони протестують

 

В повідомленні «Комітету ТелеЕтики» у Facebook  йдеться про те, що «Комітет» є координаційним центром громадського протесту, створеним активістами «Комітету захисту киян» та Екологічним альянсом «Зелене місто» з метою об'єднання зусиль в боротьбі із російською кінопродукцією. Згідно інформації в групі, активісти мають намір розробити вимоги до керівництва телеканалів та Нацради про припинення трансляції російського телепродукту.

 

Інформацію про відсутність конкретних вимог до «1+1» підтвердили і в прес-службі каналу. «У них не було вимог зняти з ефіру якийсь конкретний продукт або поспілкуватися з кимось з представників каналу. Тому до пікетувальників спустилась лише знімальна група ТСН», - повідомили в прес-службі.

 

На «1+1» припускають, що пікет під офісом телеканалу є реакцією суспільства на контент українських телеканалів загалом.

 

Як писала «Телекритика», 2 травня група каналів «1+1 медіа» заявила про відмову від російського пропагандистського продукту і закликала інші канали приєднатися до такої ініціативи.

 

«1+1 медіа» ініціювала розвиток національного теле- та кіновиробництва, продакшн розпочав роботу над п'ятьма новими українськими серіалами власного виробництва, серед яких «Хазяйка», Shortland street та «Московський родич». На телеканалі незабаром покажуть документальний цикл про АТО «Край землі».

 

Нагадаємо, група «1+1 медіа» спростувала повідомлення деяких інтернет-ЗМІ і заявляє, що телеканали групи не планують замінити в ефірі російські серіали польськими.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»