ТЕЛЕКРИТИКА

Кандидат від партії Ляшка намагається вимкнути канал «1+1» через суд – «1+1 медіа»

Олександр Юраков, кандидат у народні депутати від «Радикальної партії» Олега Ляшка, подав в суд на «Студію 1+1» та вимагає вимкнення каналу з ефіру. Про це повідомляє прес-служба групи «1+1 медіа».

 

Рішення  Подільського районного суду Києва буде відоме завтра, 21 жовтня.

 

«Студія 1+1» заявляє, що йдеться про розправу з незалежним ЗМІ і розцінює судовий позов, як спробу команди Олега Ляшка реанімувати практики попередніх часів, коли «медіа блокували можливості для висвітлення політичних подій,  окремих політичних партій та їхніх лідерів».  

 

«Переконані, що жоден український суд не ухвалить рішення, яке суперечитиме законодавству, демократичним принципам та прагненням українців жити у вільній країні із свободою думки та слова. Команді «Радикальной партії» радимо зосередитись на своїй агітаційній діяльності, а не  боротьбі проти «1+1», в якій вони точно не мають жодних шансів на успіх», - заявляє телеканал.

 

«Телекритика» готова надати слово Олександру Юракову для коментаря.

 

Як повідомляла «Телекритика», прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка і сам кандидат у народні депутати Олег Ляшко повідомили, що 16 жовтня суд зобов'язав «1+1» надати ефірний час Радикальній партії та Олегу Ляшку особисто для спростування недостовірної інформації.

 

Водночас телеканал «1+1» заявив, що журналістів ТСН, які готують розслідувальні сюжети про лідера Радикальної партії Олега Ляшка, переслідують невідомі.

 

Нагадаємо, Інститут масової інформації повідомив, що 17-18 жовтня в містах Чернівці та Хотин Чернівецької області з'явились листівки з написом «1+1 вони брешуть».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен