ТЕЛЕКРИТИКА

Терорист Гіркін-Стрєлков став персоною нон-грата на російських телеканалах

Провідні російські телеканали «Первый канал», «Росия», ТВЦ, НТВ, «Пятый канал», РЕН-ТВ перестали згадувати в ефірі прізвище одного з «лідерів» донецьких терористів, російського громадянина Ігоря Стрєлкова-Гіркіна. Про це повідомляє заступник головного редактора російської радіостанції «Эхо Москвы» Володимир Варфоломєєв (на фото) у своєму Twitter.

 

Він пише, що пік згадувань Гіркіна-Стрєлкова прийшовся на 7 липня, але після 18 серпня його прізвище повністю зникло з ефіру російського ТБ.

 

«"Герой Новоросії" Ігор Гіркін/Стрєлков - персона нон грата в теленовинах. (​​Первый, Росія, ТВЦ, НТВ, П'ятий, РЕН)», - повідомляє пан Варфоломєєв і наводить дані відповідного моніторингу.

 

 

Нагадаємо, власний кореспондент телеканалу «1+1» Маргарита Ситник першою показала в сюжеті помешкання в Москві терориста Гіркіна-Стрєлкова, а також знайшла «вантаж 200» в Підмосков'ї і викрила показуху російської влади при прийомі біженців із України. Наприкінці серпня «1+1» терміново відкликав Маргариту Ситник з Москви у зв'язку з загрозою арешту.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Популярное на ТелекритикеДуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Скончалась известная украинская журналистка

Дуся

В рекламе прокладок впервые голубую жидкость заменили на красную

Дуся

Девушкой месяца в Playboy впервые стала модель-трансгендер