ТЕЛЕКРИТИКА

Васянович переміг на фестивалі кінооператорського мистецтва «Брати Манакі»

Український кінорежисер, оператор та продюсер Валентин Васянович здобув «Золоту камеру» 35-го фестивалю кінооператорського мистецтва «Брати Манакі» (Скоп'є, Македонія). Про це повідомляється на сайті кінофоруму.

 

Його відзначено за роботу над стрічкою «Плем'я» «Мирослава Слабошпицького. Члени журі пояснили свій вибір так: «Фільм є прекрасним прикладом ионкого поєднання сценарію, режисури, акторської гри і дійсно новаторського кінематографічного підходу».

 

 

 

Валентин Васянович на фекстивалі у Скоп'є присутнім не був. До оргкомітету та глядачів кінофоруму він звернувся телефоном, відзначивши, що це його найбільша нагорода за операторське мистецтво. «Сьогодні я нащасливіша людина на світі!», - додав кіномитець

 

Тим часом «Плем'я» продовжує свою успішну фестивальну історію. Картина змагатиметься за прих глядацьких симпатій усекції Pearl 62-го міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні на півночі Іспанії. 

 

«Срібною камерою» фестивалю «Брати Манакі» нагороджено операторів польсько-данської стрічки «Іда» Ришарда Ленчевського та Лукаша Зала.

 

«Бронзову камеру» здобув оператор британської картини «'71» Тат Редкліфф.

 

«Брати Манакі» - найбільший міжнародний кінофестиваль Македонії. Кінофорум операторського мистецтва носить імена засновників першої македонської кіностудії Янакі та Мілтона Манакі.

Головною подією  фестивалю є конкурсна програма Camera 300. Серед переможців минулих років такі діячі кіно, як Фредді Франсіс, Тоніно Деллі Коллі, Крістофер Дойл, Тьєрі Арбогаст, Анатолій Петрицький, Олексій Балабанов та інші.

Організатором фестивалю виступає Професійна кіноасоціація Македонії (Macedonian Film Professionals Association, MFPA). 


«Телекритика»

Фото Максима Лісового

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»