ТЕЛЕКРИТИКА

Журналісти, які йдуть на вибори, хочуть створити міжфракційно-парламентське об'єднання з активістами

Громадські активісти та журналісти заявили, що йдуть на парламентські вибори в складі різних політичних партій, щоб змінити і оновити Верховну Раду і за час парламентської діяльності реалізувати реформи та ініціативи, за які вони боролись раніше. З такою інформацією вони виступили на прес-конференції 15 вересня у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

«Це наша спроба оновити парламент. У нас є ідея створити міжфракційно-парламентське об'єднання для реалізації наших ініціатив», - заявила кандидат від партії «Блок Петра Порошенка», активіст руху «ЧЕСНО» Світлана Заліщук.

 

За її словами, в разі проходження в парламент громадські активісти мають намір впроваджувати напрацювання «Реанімаційного пакету реформ», боротися за прийняття закону «Про вибори на основі відкритих списків» і прозоре фінансування політичних партій.

 

Кандидат в депутати від «Блоку Петра Порошенка», журналіст Мустафа Найєм зазначив, що він і його соратники могли б чекати ще п'ять років і продовжувати критикувати владу, але прийняли рішення взяти на себе відповідальність і «спробувати щось змінити». Пан Найєм розповів, що нові обличчя, які йдуть в парламент, зібралися близько місяця тому, обговорювали ідею, чи йти на вибори однією командою, але потім було прийнято рішення ініціювати переговори з різними політичними силами. «Хочу підкреслити, що це ми пішли в політику, а не вони взяли нас, як це хтось підносить», - додав він.

 

«З деякими з тих, з ким ми йдемо в одному списку, звичайно, йти соромно. І ми в майбутньому хотіли створити список, в який би самі б просилися старі депутати, але ми б їх не взяли», - підкреслив Мустафа Найєм.

 

Журналіст інтернет-порталу «Українська правда» Сергій Лещенко, який також балотуватиметься за списками «Блоку Петра Порошенка», наголосив, що в парламенті хотів би боротися з корупцією, просувати закон «про лобізм» та ініціативи, спрямовані на обмеження впливу олігархів на українську політику.

 

Кандидат в депутати від партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова, медіаексперт Вікторія Сюмар назвала похід громадських активістів в парламент є «другим етапом Майдану». Вона зазначила, що нові політичні діячі могли б створити власну «Партію Майдану», але без достатньої кількості фінансових коштів і медіаресурсів не потрапили б до парламенту і не змогли реалізувати свої ідеї.

 

Кандидат в депутати від партії «Громадянська позиція», представник «Демократичного альянсу» Наталія Соколенко в свою чергу заявила, що всі громадські активісти відкрито продемонструють свої декларації про доходи. Вона також заявила, що має намір боротися за те, щоб українські медіа мали прозору структуру власності і вона була відома суспільству.

 

Нагадаємо, про свою згоду балотуватися у народні депутати заявили наступні журналісти, громадські активісти, власники ЗМІ: Мустафа НайємСергій ЛещенкоСвітлана Заліщук, Тетяна Чорновол, Вікторія Сюмар, Ірина Фриз, Ольга Червакова, Вадим Денисенко, Віталій Чепінога, Ганна Гопко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине

Популярное на ТелекритикеКультура

«Горная женщина: на войне»: под булыжниками мостовой пусто

Дуся

Танька и Володька из одноименного шоу снялись в музыкальном клипе

Дуся

Юрий Горбунов засмотрелся на обнаженную грудь Насти Каменских

Культура

5 причин посмотреть первый документальный фильм о Кузьме Скрябине