ТЕЛЕКРИТИКА

Чорновол і Тимчук ідуть на вибори у списках «Народного фронту» Яценюка - ЗМІ

Тетяна Чорновол, яка обіймала посаду Урядового уповноваженого Кабінету міністрів з питань антикорупційної політики, а нині є штатним радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, і координатор руху «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук  підуть на вибори до парламенту від партії «Народний фронт», створеної прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та головою Верховної Ради Олексадром Турчиновим. Прізвища нових кандидатів були оголошені сьогодні, 10 вересня, на з'їзді «Народного фронту», повідомляє «Громадське ТБ».

 

Наразі відомо, що Тетяна Чорновол йтиме у списку за п'ятим номером. Дмитро Тимчук свого номера за партійним списком поки що не знає.

 

Політраду партії «Народний фронт» очолив Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов очолив центральний штаб. Також на з'їзді було обрано координаційну раду партії, до якої, зокрема, увійшли Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

 

На з'їзді були присутні екс-речник РНБО Андрій Парубій, командир добровольчого батальйону «Дніпро» Юрій Береза, комбат «Азова» Андрій Білецький, радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, міністр Юрій Павленко, народний депутат та один з засновників телеканалу «Еспресо TV» Микола Княжицький та інші.

 

Нагадаємо, нещодавно про намір балотуватися у Верховну Раду як депутат-мажоритарник заявив член правління Інтернет-асоціації України (ІнАУ) Олександр Ольшанський.

 

«Телекритика»

Фото - УНІАН

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»