ТЕЛЕКРИТИКА

Держкомтелерадіо вимагає санкцій для кураторів російських пропагандистських телеканалів

Держкомтелерадіо України звернувся до Комітету з питань застосування санкцій до осіб, що підтримують та фінансують тероризм в Україні, з пропозицією вжити обмежувальні заходи щодо державних чиновників Росії, які є кураторами інформаційної сфери. Про це повідомив у своїй заяві Директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак (на фото).

 

«Підтримуючи застосування санкцій та обмежувальних заходів до власників і керівників російських телеканалів-агресорів, Держкомтелерадіо України також вважає за необхідне аналогічні санкції і заходи вжити до державних чиновників РФ, які опікуються інформаційною сферою, а точніше пропагандою насильства і ненависті стосовно України», - повідомляє Богдан Червак.

 

ЗДержкомтелерадіо вважає, що в'їзд до України має бути заборонений певному переліку російський чиновників. Богдан Червак запропонував такий список для застосування санкцій: Олексій Громов, перший заступник керівника адміністрації президента РФ; Владислав Сурков, помічник президента РФ; Дмитро Пєсков, прес-секретар президента РФ; Павло Зенькович, начальник управління зв'язків з громадських проектів адміністрації президента РФ; Микола Никифоров, міністр зв'язків та масових комунікацій РФ; Михайло Сеславинський, керівник федерального агентства з друку та масових комунікацій РФ.

 

«Також треба не забути про відщепенця і зрадника українського народу, так званого «міністра внутрішньої політики, інформації та зв'язків республіки Крим» Полонського Д.А.», - заявляє пан Червак.

 

Він також звернувся до громадян України з проханням надавати в Держкомтелерадіо інформацію щодо інших осіб, які мають пряме чи опосередковане відношення до розпалювання у ЗМІ міжнаціональної ворожнечі, закликів до війни та посягань на територіальну цілісність і незалежність Української держави. Ця інформація буде передаватися правоохоронним та іншим державним органам для реагування.

 

Нагадаємо, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що МВС готує перелік близько 500 російських діячів культури, яким буде заборонено в'їзд в Україну.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих