ТЕЛЕКРИТИКА

Мінкульт призначить гендиректора «Національного центру Олександра Довженка» за конкурсом

27 червня Міністерство культури України  оголосило конкурс на посаду генерального директора державного кіноархіву художніх фільмів України «Національний центр Олександра Довженка». Про це йдеться на сайті Центру із посиланням на видання «Культура і життя».

 

Одностайним голосуванням колектив Центру Довженка прийняв рішення домагатися проведення відкритого конкурсу на вакантну посаду генерального директора ДП «Національний центр Олександра Довженка» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р. № 818 з залученням незалежної експертної комісії, що дозволить обрати найбільш фахового та компетентного кандидата на цю посаду.

 

«Кандидат має публічно представити стратегію розвитку підприємства на ближчу та віддалену перспективи, а органи влади - гарантувати йому імунітет та сприяння в упровадженні такої концепції», повідомляється в документі.

 

Інформація ж про незалежну експертну комісію, публічне представлення проектів розвитку Центру та міжнародний статус конкурсу в оголошенні не вказана.

 

Для участі у конкурсному відборі претендент має особисто подати комісії:

- заяву на участь у конкурсному відборі на посаду керівника підприємства, запропонованого до конкурсу, в якій зазначається місце проживання, контактний телефон;

- належним чином завірені копії: диплому про повну вищу освіту, паспорта, трудової книжки, документів про державні нагороди (у разі наявності);

- заповнений особовий листок по обліку кадрів з фотокарткою;

- довідка про відсутність у особи судимості;

- медична довідка про стан здоров'я;

- рекомендації та інші документи на його розсуд (рекомендації можуть надаватися керівником вищого рівня з місця роботи претендента та з попередніх місць роботи претендента);

- інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством (інформацію про досягнення, які здобуті претендентом за період його роботи на керівних посадах, в т.ч. участь у навчанні з підвищення кваліфікації).


Учасники конкурсного відбору також мають презентувати концепцію розвитку Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

До претендента висуваються наступні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

- досвід успішної роботи на керівних посадах сфери культури - не менше 3-х років;

- досвід успішної роботи з управління підприємством.

 

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (27 червня).

 

Нагадаємо, у березні цього року колектив Центру Довженка висунув до влади вимогу про проведення відкритого конкурсу на посаду гендиректора, одностайно заявивши, що виступає проти «практики кулуарних і політичних призначень на керівні посади».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту