ТЕЛЕКРИТИКА

Представники фонду «Ізоляція» закликають Порошенка захистити культуру в зоні АТО

Представники фонду «Ізоляція» закликають президента Петра Порошенка захистити культурні інституції в зоні військових дій. Про це йдеться у зверненні організації.

 

26 червня активісти «Ізоляції» проведуть акцію протесту біля Адміністрації президента з вимогою визначити роль і місце культури в умовах нової влади в країні.

 

«11 червня 2014 г на адресу Президента України Петра Порошенка було спрямовано звернення з проханням надати підтримку фонду «Ізоляція». Зокрема, мова йшла про надання приміщення, де фонд міг би продовжувати здійснення своєї діяльності. Поки лист блукає в бюрократичних коридорах, фонд «Ізоляція» використовує формат протестної акції і сподівається, що Президент підтримає культурну інституцію», - зазначають представники фонду.

 

Небайдужих до долі культурних інституцій активісти «Ізоляції» запрошують долучитися до підготовки акції. 25 червня о 15.00 в київському клубі Closer вони виготовлять плакати з лозунгами.

 

Акція відбудеться 26 червня о 15.00 біля Адміністрації Президента на вул.Банковій, 11.

 

Нагадаємо, захопили будівлю «Ізоляції» представники самопроголошеної Донецької народної республіки. Озброєні сепаратисти увірвалися на територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів у м.Донецьку, де розташовано фонд, вранці 9 червня.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Популярное на ТелекритикеБизнес

Киев без локаций и замена номерных знаков машин: как российские сериалы попадают на наши экраны

Дуся

Фреймут пострадала в Instagram из-за Олега Винника

Культура

Вражда с сериалом «Вражда»: 101-летняя звезда Голливуда перечислила претензии

Дуся

Ведущий Владимир Остапчук рассказал, как внезапно очнулся папой