ТЕЛЕКРИТИКА

Найменше страждає від відключень на Сході канал «Україна», найбільше - 5 канал на «1+1»

У Луганській та Донецькій областях, де сепаратисти відключають з ефіру  українські канали, найменше постраждав канал «Україна». Його трансляція якого доступна в 24 містах з 27-ми. Такий висновок «Телекритика» зробила після аналізу інформації про відключення українських каналів на Сході України, отриманої з різних джерел.

 

Найчастішими випадки відключення в Луганській та Донецьких областях є щодомовлення «1+1» та 5-го каналу, що транслюються лише в кількох містах.

 

Канали групи StarLight теж зазнають відключень:  СТБ веде мовлення у 16 містах, ICTV  - у 17. Канал «Інтер» продовжує мовити у 12 містах з 27-ми.

 

Замість українських каналів в аналоговому ефірі українських міст ведуть мовлення «Первый канал», «Россия 24», «РТР Планета», РЕН ТВ. В цифровому, кабельному та супутниковому мовленні  українське телебачення доступне для глядачів.

 

Нагадаємо, у травні на Луганщині та Донеччині найменше в аналоговому ефірі відключали канал «Україна». Серед каналів, що не входять до найбільших телегруп, найчастіше чинили перепони 5-му каналу.


«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»