ТЕЛЕКРИТИКА

Терористи вивезли головредів видань «Донбасс» та «Вечерний Донецк» до будівлі облдержадміністрації

Сьогодні, 2 червня, у Донецьку озброєні сепаратисти захопили двох головних редакторів - Олександра Брижа з газети «Донбасс» та Леоніда Лапу з видання «Вечерний Донецк». Про це «Телекритика» дізналася від журналістів газети «Донбасс».

 

Іще один співробітник газети «Донбасс», заступник головного редактора Андрій Кривцун також опинився у заручниках. За словами журналістів видання, він добровільно поїхав із бойовиками, аби провести переговори.

 

Нагадаємо, близько 12.00 до будівлі видавництва «Донеччина» на Київському проспекті у м.Донецьку, де розташовані редакції кількох друкованих ЗМІ, надійшли озброєні автоматами терористи. Бойовики обійшли всі поверхи будівлі у пошуках редакцій газет «Донбасс» і «Вечерний Донецк».

 

За даними джерела «Телекритика», озброєні сепаратисти зайшли до кабінетів головних редакторів газет «Донбасс» Олександра Брижа і «Вечерний Донецк» Леоніда Лапи та взяли їх у заручники. За півгодини терористи залишили будівлю, захопивши двох головних редакторів та Андрія Кривцуна. За інформацією джерела «Телекритики», всі троє нині перебувають у будівлі Донецької облдержадміністрації, де у полоні кілька тижнів перебував волинський журналіст Сергій Шаповал.

 

Через небезпечну для ЗМІ ситуацію у Донецьку співрозмовник «Телекритики» відмовився подавати інформацію під своїм ім'ям.

 

Під час захоплення редакції «Донбасс» співробітників і журналістів відігнали від комп'ютерів, діяльність редакції заблоковано.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц