ТЕЛЕКРИТИКА

21 травня - пікет посольства РФ на підтримку арештованого ФСБ українського режисера Олега Сенцова

21 травня о 10.00 біля посольства Російської Федерації в Україні (Київ, Повітрофлотський  проспект, 27)  розпочнеться пікет з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова, якого захопила та утримує російська ФСБ. Про це повідомляють організатори акції.

 

До посольства організатори пропонують приходити з плакатами прапорами України й барабанами.

 

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова російська ФСБ затримала  у ніч на 11 травня в м.Сімферополі (АР Крим). Після затримання в Криму Олега Сенцова утримують у Лефортово - слідчому ізоляторі в Москві, підпорядкованому Міністерству юстиції Росії.  Його звинувачують у підготовці організації теракту на основі показів двох невідомих осіб, які нібито вказали на режисера як на організатора.

 

Дружина з дітьми та родина режиссера перебувають у Криму.

 

Олег Сенцов є автором повнометражного фільму «Гамер», відзначеного журі низки міжнародних кінофестивалів, зокрема, Одеського МКФ та МКФ у російському Ханти-Мансійську. Картина брала участь у найпрестижнішому фестивалі авторського кіна, Роттердамському МКФ, у конкурсній програмі МКФ GoEast, що проводиться у німецькому місті Вісбаден, а також демонструвалася на Київському МКФ «Молодість». Олег Сенцов зі своїм наступним повнометражним ігровим проектом «Носоріг» виграв конкурс Держкіно й виборов право на державне фінансування. Режисер готувався незабаром розпочати фільмування цієї стрічки.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором