ТЕЛЕКРИТИКА

До 10 червня – прийом робіт на 2-й міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

2й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» продовжує прийом робіт до 10 червня 2014 (включно) за київським часом. До цього дня продовжиться також онлайн-голосування.

 

Роботи приймаються в п'яти категоріях: зображення, слоган, вірш, ессей, інші формати. Роботи приймаються чотирма мовами: українською, російською, англійською та кримськотатарською.

 

Ідея створення конкурсу виникла 4 роки тому під час зустрічи журналістів руху «Стоп цензурі!». У 2011 році відбувся 1-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі!», на який було подано 247 постерів, 310 гасел, 188 віршів та 69 ессеїв. Сайт конкурсу відвідало майже 46 тисяч користувачів з 83 країн світу.

 

У 2014 році активісти громадської організації «Центр UA» вирішили проводити такий конкурс щороку.

 

Участь може взяти кожен охочий, незалежно від віку, освіти і громадянства. До організації конкурсу не причетна жодна політична сила.

 

Конкурс є інструментом самоорганізації громадянського суспільства. Його мета -  ініціювати широку суспільну дискусію навколо проблем утискання свободи слова, політичної цензури, цензурування творів мистецтва в контексті забезпечення прав людини.

 

Географія конкурсу - необмежена, оскільки захист свободи слова, вільний доступ до інформації та боротьба проти цензури є одними з фундаментальних громадянських свобод будь-якої демократичної держави і є актуальними питаннями не лише в Україні, а й в інших країнах молодої демократії.

 

Роботи приймаються до 10 червня 2014 року. Оцінювання громадського журі завершується також 10 червня. За результатами голосування громадського журі переможцем у кожній категорії стане робота, що набере найбільшу кількість голосів.

 

11 червня 2014 відбудеться засідання експертного журі, яке обере кращих українських учасників конкурсу.  24 червня 2014 року відбудеться церемонія нагородження переможців, а також виставка кращих робіт в одному з публічних виставкових просторів Києва. Після завершеня конкурсу розпочнеться громадська кампанія з популяризації робіт переможців конкурсу.

 

Інтернет-майданчик конкурсу: www.stop-censorship.net, сторінка на Facebook

 

Контакти: cenzuri.stop@gmail.com, 050 494 58 30

Главное в разделе

Дуся

Нападение на Регину Тодоренко, авария Леси Никитюк и извержение вулкана: самые «адские» приключения команды шоу «Орел и Решка»

Бизнес

«1+1» возрождает «Танцы со звездами»

Популярное на ТелекритикеДуся

Снежана Егорова ответила на выпады Мухарского, назвав его нынешнюю жену «маленькой гнидой»

Культура

7 проектов Десятого питчинга Госкино, за которые не стыдно

Дуся

«Утром деньги – вечером дети»: Мухарский опубликовал переписку с Егоровой

Дуся

Нападение на Регину Тодоренко, авария Леси Никитюк и извержение вулкана: самые «адские» приключения команды шоу «Орел и Решка»