ТЕЛЕКРИТИКА

Порошенко й Тягнибок погодилися взяти участь у шоу «Детектор брехні» на СТБ

Кандидати в Президенти України Петро Порошенко, Олег Тягнибок, а раніше й Ольга Богомолець погодилися взяти участь у шоу «Детектор брехні» на телеканалі СТБ. Про це повідомляється на офіційному пабліку каналу в Facebook.

 

Також у соціальній мережі адміністратори групи СТБ повідомили, що від участі у програмі відмовились Ірина Фаріон, Микола Княжицький, Геннадій Кернес, Леонід Черновецький, Наталя Королевська, Ганна Герман, Леся Оробець, Дмитро Ярош, Олег Ляшко. Петро Симоненко заявив, що готовий взяти участь у програмі, але тільки після президентських виборів, Анатолій Гриценко сказав, що також не проти прийти на програму, але за умови, що у ній візьмуть участь Юля Тимошенко та Петро Порошенко.

 

Наразі канал очікує відповіді від Юлії Тимошенко та Сергія Тигіпко.

 

Нагадаємо, 3 квітня СТБ запросив усіх українських політиків, які планують брати участь в управлінні країною, пройти перевірку детектором брехні в однойменному проекті каналу.

 

«Ми будемо обов'язково інформувати наших глядачів про те , хто ще з чиновників погодився, а хто відмовився прийняти наш виклик. І обов'язково запросимо всіх кандидатів у Президенти України» , - запевняє керівник проекту «Детектор брехні» Анастасія Безрук.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Дуся

Светлану Крюкову задержали в аэропорту

Популярное на ТелекритикеДуся

Киевская пиарщица посетовала на пешеходов и причислила себя к буржуазии

Образование

Татьяна Кисельчук: «Существует пятый всадник апокалипсиса, и имя ему бюрократия»

Дуся

Фотограф показал лица женщин во время оргазма

Культура

В «Жовтне» пройдет новый фестиваль – «Киевская неделя критики»