ТЕЛЕКРИТИКА

Дмитро Кисельов вважає, що на введення санкцій проти нього мають відреагувати всі світові ЗМІ

Російський ведучий Дмитро Кисельов, який опинився в чорних списках США та Європейського Союзу після агресії Росії проти Криму, в інтерв`ю «Известиям» розповів про своє ставлення до санкцій.

 

«Створюється дуже неприємний небезпечний прецедент - фактично зрада європейських цінностей. Якщо прецедент буде легалізований, якщо журналістська спільнота - і європейська, і американське, і будь-який інший країни - не відреагує на це і не дасть оцінку, то це означає, що журналісти вважають таке правомірним. Це кардинальний цивілізаційний поворот - свобода слова нам не потрібна і відтепер не є цінністю», - заявив пан Кисельов.

 

Відповідаючи на запитання «США, до речі, санкцій проти вас не вводили. Що це означає?», ведучий сказав: «Американці не ввели. Вони європейцям підсунули цю справу, поставивши їх у незручне становище. Це в одному ряду з крокамив щодо руйнування Європи. Таких само як прослушка Ангели Меркель, промислове шпигунство... »

 

Також Дмитро Кисельов висловив впевненість, що переліки чиновників для запровадження санкцій складали Сергій Пархоменко та Олексій Навальний, а реакцію Європи на цю «думку меншості» назвав «шизофренічною».

 

«..Якщо Європа опиратиметься на думку людей, яких підтримує в Росії зникаюча меншість, то, звичайно, тяжко приймати здорові осмислені рішення в цьому світі, тим більше по відношенню до Росії. У світі дуже багато питань, які без участі Росії вирішуються важко, в тому числі, питання війни і миру в різних регіонах. Така поведінка Заходу межує з шизофренією», - переконаний пан Кисельов.

 

Нагадаємо, саме такий діагноз європейські політики, зокрема Ангела Меркель, поставили президенту РФ Володимиру Путіну щодо агресії росыйських силовиків в Україні.

 

Щодо причин введення санкцій, Дмитро Кисельов переконаний, що найвагомішою з них є такий «помітний інформаційний продукт», як програма «Вести недели». 

 

Як писала «Телекритика», нещодавно Литва рішенням президента країни Далі Грібаускайте позбавила пана Кисельова литовської державної нагороди.

 

Російський ведучий-пропагандист знаменитий своїми висловлюваннями про Захід, сусідів Росії - членів НАТО і непереможну силу Кремля. Останнім часом найголосніше звучали його заяви про те, що лише Росія може перетворити Сполучені Штати на «радіоактивний попіл».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен