ТЕЛЕКРИТИКА

Шувалов заявив, що СБУ передумала його видворяти з України – СБУ підтвердила

Російський політтехнолог Ігор Шувалов, радник колишнього голови Адміністрації президента і співвласника групи «Інтер» Сергія Льовочкіна, заявив, що Служба безпеки України скасувала рішення щодо його примусового видворення з України. Про це повідомляє «ЛігаБізнесІнформ».

 

«СБУ відмовилася від претензій до мене і від рішення про видворення мене з України», - сказав пан Шувалов, відзначивши, що не знає мотивів СБУ.

 

Пан Шувалов повідомив, що зараз він проходить як свідок у прокуратурі в кримінальних справах проти Віктора Януковича.

 

Керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко підтвердила цю інформацію «Телекритиці». За її словами, рішення щодо пана Шувалова було скасовано в числі інших рішень щодо журналістів і громадських активістів з Росії та Грузії. «Провадження, які велися проти журналістів попередньою владою, припинено, а сфальшовані матеріали знищено в установленому законом порядку», - йшлося в повідомленні СБУ щодо низки діячів, імена яких у відомстві наразі не називають.

 

За даними джерел «Телекритики», до СБУ надійшло багато звернень на захист Ігоря Шувалова від телеканалу «Інтер», журналістів, громадських діячів, народних депутатів і політиків.

 

Як відомо, Ігор Шувалов має стосунок до інформаційної політики телеканалу «Інтер», але формально посади не каналі не обіймає.

 

Нагадаємо, 28 березня Служба безпеки України прийняла рішення про скорочення терміну перебування та примусове видворення з України громадянина Російської Федерації, політтехнолога Ігоря Шувалова, який був зобов'язаний протягом п'яти днів залишити територію України. Таке рішення в СБУ обумовили «діями громадянина РФ, які завдають шкоди національній безпеці через втручання в інформаційну сферу нашої держави та сепаратистські прояви».

 

Сам Ігор Шувалов заявив про намір 31 березня оскаржити це рішення СБУ та повідомив, що це вже друга за цей рік спроба видворити його з України. На вихідних він отримав повістку Генпрокуратури, в якій його запросили з'явитися до ГПУ як свідка на 10:00 31 березня.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Верка Сердючка пойдет под суд из-за видео на Евровидении-2017

Дуся

Руслана в ударе, Вакарчук в вышиванке, Катя Chilly в трансе: как презентовали книгу ТСН

Дуся

Евровидение-2018: Португалия определилась с местом проведения конкурса