ТЕЛЕКРИТИКА

Медіапроект «Киев єврейский» висловив протест посольству України в Ізраїлі

Медіапроект «Київ єврейський» висловив протест посольству України в Ізраїлі у зв'язку із застосуванням сили бійців спецпідрозділу «Беркут» проти журналістів, які висвітлюють події на євромайдані у Києві. Про це йдеться у зверненні до посла Геннадія Надоленка, повідомляє сайт «Киев еврейский».
 

«Останнім часом професія журналіста в Україні стає все більш небезпечною, - зазначають автори заяви за підписом головного редактора «Києва єврейського» Елеонори Гройсман. -  Закони, прийняті Верховною Радою 16 січня і негайно підписані спікером Володимиром Рибаком, а потім і президентом України Віктором Януковичем, порушують свободу слова і становлять небезпеку для ЗМІ та журналістів України». 

 

Пані Гройсман наголошує: «Застосування сили проти журналістів за їх професійну діяльність є неприпустимим. У нас болить душа за журналістів медіа-проекту «Київ єврейський», які зараз висвітлюють події в Києві. Ми дуже турбуємося за них і наших колег з українських і зарубіжних ЗМІ, що працюють в гущі подій. Якщо раніше представники ЗМІ на київському Майдані ідентифікували себе за допомогою жилетів з написом «Преса», то зараз в цілях безпеки вони змушені зливатися з натовпом». 

 

Також головний редактор висловлює «велику стурбованість силовиків саме до єврейських журналістів» та акцентує на «яскраво вираженій антисемітській спрямованості групи "Беркут-Україна" в фейсубці» та бездіяльності влади, яка не відреагувала на попереднє звернення медіа проекту.«Силові дії відносно співробітників ЗМІ завдають непоправної шкоди журналістам та їх рідним і близьким. А також формують негативний імідж України, як держави бореться проти свободи слова», - наголошує головний редактор.

 

Медіа-проект «Київ єврейський» входить до складу Української асоціації видавців. Кілька днів тому УАВПП звернулася до видавців і журналістів із закликом докласти всіх зусиль для запобігання вступу в силу антидемократичних законів, спрямованих проти журналістів. 


Головний редактор і штат редакції медіа-проекту «Київ єврейський» протягом багатьох років є членами Національної спілки журналістів України. 23 січня НСЖУ заявила, що сформована в Україні ситуація «свідчить про те, що спецназівці мають чіткий наказ фізичного знищення журналістів на Майдані». Тільки за останні дні в центрі Києва на вулиці Грушевського постраждали більше 35 журналістів, що виконують свій професійний обов'язок. В Україну в зв'язку з надзвичайними обставинами порушення прав журналістів готова прибути представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович

 

«Телекритика»

Фото - http://evreiskiy.kiev.ua

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»