ТЕЛЕКРИТИКА

Спецпідрозділи міліції захопили офіси INTV, «Цензор.нет» і «Вечірніх вістей»

Офіс інтернет-телеканалу INTV та інтернет-видання «Цензор.нет» на вулиці Турівській, 19 у Києві захоплено спецпідрозділами Міністерства внутрішніх справ України. Інформацію про захоплення офісу INTV підтвердили в прес-службі ВО «Батьківщина», інформацію про захоплення «Цензор.нет» - головний редактор Юрій Бутусов.

 

Один з редакторів INTV повідомив, що офіс захоплено представниками підрозділів МВС, які не підпускають автомобілі до офісу, повідомляє РБК. Сайт INTV наразі недоступний для користувачів.

 

Юрій Бутусов розповів «Телекритиці», що офіс «Цензор.нет» захоплено озброєними людьми в масках, які сказали співробітниками відійти від робочих місць і заборонили користуватися комп'ютерами та телефонами.

 

«Ми справилися з тим, що повалили сайт. Але тепер відбулося фізичне захоплення комп'ютерів», - наголосив пан Бутусов.

 

У Facebook-спільноті «Євромайдан SOS» також повідомляється про захоплення «Беркутом» офісу газети «Вечірні вісті» на вул. М. Раскової 4а.

 

«Співробітниця, яка телефонула, уже не звязку. Повідомила, що залетів Беркут і почав трощити та виносити речі», - йдеться в повідомленні.

 

INTV та «Вечірні вісті» належать представникам ВО «Батьківщина». У партії також заявили про захоплення її офісу на вулиці Турівській, 13 у Києві міліцією разом зі спецпідрозділом «Беркут».

 

Згодом у прес-службі ГУ МВС Києва агенції «Інтерфакс-Україна» заявили, що київська міліція і бійці «Беркута» не проводить жодних заходів в офісі партії «Батьківщина» на вулиці Турівській. Агенції стало відомо, що на вул. Турівській знаходяться співробітники Служби безпеки України.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Популярное на ТелекритикеДуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

Дуся

Журналистка, расследовавшая коррупционные схемы, зарабатывает на платьица в Facebook

Бизнес

Новой ведущей «Сніданку з 1+1» стала экономист-маркетолог

Дуся

«Интер» отказался платить Георгию Гонгадзе 800 долларов в месяц