ТЕЛЕКРИТИКА

В мережі з’явився сайт-клон, який повністю копіює дизайн «Української правди». ОНОВЛЕНО

В інтернеті з'явився сайт «антиджинсових» новин «Українська кривда», зовнішній вигляд якого дуже схожий на дизайн інтернет-видання «Українська правда». Про появу сайту повідомив центр журналістських розслідувань «Свідомо».

 

Поки невідомо, хто займається створенням сайту «Українська кривда» та виробництвом його контенту. В графі «Редактор» вказано, що ним є «проста людина». В розділі «Про нас» ініціатори проекту пояснили, для чого створили сайт. «Прості люди» пишуть, що за основу вони взяли дизайн «Української правди», бо вважають, що цей сайт «штампує заказуху».

 

«Журналісти чи проститутки? Сьогодні межа між двома найдревнішими професіями майже стерлась. Одні журналісти працюють на опозицію, інші - на владу. Однак усі прикриваються високими словами про «стандарти». В Україні немає чесних та незалежних ЗМІ, а читачів годують простроченою джинсою. Нам це набридло. Саме тому  група активістів створила цей сайт. За основу ми взяли дизайн «Української правди». Чому?  Бо саме «УП» на словах очолює боротьбу з джинсою, а на ділі - штампує «заказуху». Різниця лише в ціні... Сьогодні ми оголосили війну джинсі. Наша мета - розповідати про неї читачам. Наша зброя - гумор та іронія. Для нас немає авторитетів», - йдеться на сайті.

 

Контент «Української кривди» здебільшого включає повідомлення, які стосуються ЗМІ, піару та політичних технологій.

 

Головний редактор «Української правди» Олена Притула вважає, що сайт-клон не вартий коментарів і є ще одним підтвердженням того, що «УП» добре працює. «Я не хочу витрачати час на коментарі. Таке вже було і, якщо ми і далі будемо добре працювати, таке ще повториться. Нехай витрачають свої гроші, мене це не хвилює», - сказала пані Притула.

 

«Телекритика» надіслала на ресурс інформаційний запит про мотиви створення сайту та його фінансування.

 

«Телекритика» 

Главное в разделе

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Популярное на ТелекритикеДуся

Режиссер Евровидения-2017 Сергей Проскурня и продюсер Джамалы Игорь Тарнопольский — о причинах ссоры

Дуся

Игорь Тарнопольский: «Ж*па» – реальное положение вещей. Воровство – наша действительность»

Бизнес

Рада ввела языковые квоты на ТВ

Культура

Почему возвращение «Твин Пикса» на экраны стало главным событием телесезона