ТЕЛЕКРИТИКА

Міністр Захарченко відмовився зустрітися з журналістами

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відмовився зустрітися з журналістами на яку дав попередню згоду. Про це з посиланням на прес-службу ГУ МВС України повідомила директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар.
 
Нагадаємо, під час звіту міністра представники ЗМІ хотіли поставити питання щодо розслідування нападу на кореспондента  5-го  каналу Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента видавничого дому «Коммерсантъ-Україна» Владислава Соделя 18 травня під час мітингу опозиції.
 
«В прес-службі ГУ МВС повідомили, що зустрічі не буде», - розповіла пані Сюмар.  
 
«Міністр, звичайно, повівся як "господар свого слова" - пообіцяв зустрітися з журналістами, але, в результаті обмежився лише розмовою з народними депутатами. І замість публічного звіту ми бачимо маніпуляції щодо публічної підзвітності міністра, як і самого процесу розслідування нападу на журналістів (18-го травня. - ТК)», - сказала Вікторія Сюмар. 
 
Директор Інституту Масової Інформації переконана: цей випадок не можна спускати на гальма і обіцяє, що реакція журналістської спільноти не забариться. «Питання про відставку міністра варто актуалізувати», - вважає Вікторія Сюмар.
 
Як повідомляла «Телекритика», 20 травня зустріч з Віталієм Захарченком відбулася на вимогу народних депутатів  Ірини Геращенко,  Арсена Авакова та Леоніда Ємця. Тоді ж міністр також розглянув звернення з проханням про зустріч з представникми ЗМІ, під яким поставили підписи 96 журналістів. За попередньою згодою Віталія Захарченка, зустріч мала відбутися сьогодні, 21 травня, о 15.00.
 

Нагадаємо, 20 травня, біля будівлі МВС у Києві близько 150 журналістів провели акцію з вимогою до міністра МВС відзвітувати про хід розслідування нападу на кореспондента  5-го  каналу Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента видавничого дому «Коммерсантъ-Україна» Владислава Соделя, який мав місце 18 травня під час мітингу опозиції.

 

Нагадаємо, 18 травня, під час завершення мітингу опозиції (близько 14.20) невідомі у спортивних костюмах до крові побили Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя.  Це відбувалося на очах правоохоронців, які не захищали журналістів, хоча ті зверталися по допомогу. Також представники міліції не скористалися фото і відеоматеріалами, аби оперативно затримати нападників. 

 

Кримінальне провадження за фактом нападу було відкрито спочатку за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження), а після акції журналістів - і за 171-ю статтею (перешкоджання журналістській діяльності). Розпочато досудове розслідування.  

 

Міністерство внутрішніх справ почало службове розслідування з приводу бездіяльності своїх співробітників під час побиття журналістів  на мітингу опозиції 18 травня у Києві. 

 

«Телекритика» 

Фото - http://kievskaya.com.ua


Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен