ТЕЛЕКРИТИКА

Нардеп Юрій Стець заявив, що його пошту зламано

Вчора, 19 квітня, народний депутат України, член Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Юрій Стець повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, що з його пошти ведеться спам-розсилка.

 

«Друзі, щойно адміністрація Google повідомила мені, що з моєї пошти, stets.yura@gmail.com , відбуваються активні спам-розсилки, при цьому я в неї зайти не можу, оскількі змінений пароль. Тому, офіційно повідомляю, моя пошта зламана, і я не маю жодного відношення до повідомлень, які з неї надходять», - написав Юрій Стець.

 

Народний депутат також просить не користувавсь його електронною поштою за цією адресою: «Принагідно прошу не надсилати мені листи за цією адресою».

 

Як повідомляла «Телекритика», прес-служби ВО «Батьківщина» заявила, що вчора, 19 квітня, на робочу електронну скриньку прес-секретаря лідера опозиції Юлії Тимошенко Марини Сороки здійснюється спам-атака.  Упродовж останніх тижнів «Батьківщина» також заявляла, що було «зламано» електронні скриньки Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Сергія Власенка, Івана Кириленка, Андрія Кожем'якіна.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Дуся

Алексей Дурнев станет доктором

Бизнес

Сергей Гришин стал заместителем главреда «РБК-Украина»

Дуся

Украинский блогер публично высмеял митингующих