ТЕЛЕКРИТИКА

МЗС має відреагувати на антиукраїнські висловлювання у програмі «Смак» на «Первом канале» – Томенко

Україна зобов’язана реагувати на антиукраїнські висловлювання на російському телебаченні


Голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко направив листа Міністру закордонних справ України з вимогою відреагувати на черговий випадок антиукраїнських висловлювань у російських засобах масової інформації на «Первом канале» в програмі «Смак». Про це йдеться на персональному сайті народного депутата.

 

«Лише нещодавно вщух конфлікт з хамськими висловлюваннями журналістів Оренбургського телеканалу по відношенню до Тараса Шевченка зокрема та українського народу загалом, як ми отримали новий приклад», - сказав Голова Комітету.

 

Він поінформував, що нещодавно в ефірі російського «Первого канала» в програмі «Смак» ведучий «пожартував», що «порубил зелень, как красный комиссар жителей украинской деревни».

 

За словами Миколи Томенка, ганебність ситуації полягає ще й в тому, що цей ведучий  не просто частий гість в Україні на українському телебаченні, який дуже часто працює для українських каналів.

 

«Варто нагадати, що подібна історія у нас не перша. Під час Євро-2012 спортивним коментатором на одному із українських каналів був журналіст, який взагалі не визнає українців як націю та Україну як незалежну державу», - наголосив Микола Томенко.

 

На думку голови Комітету, МЗС не повинно чекати відповідного до нього звернення для того, щоб відреагувати на такі відверто хамські антиукраїнські речі, що відбуваються на російському телебаченні.

 

Як відомо, програму «Смак» на російському «Первом канале» веде шоумен Іван Ургант.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Сексизм в эфире украинского ТВ

Бизнес

Есть такая профессия – «украинский политолог»

Дуся

Новые прически Тодоренко и Астафьевой и немного секса от Барабошко: как медийщики провели уик-энд

Бизнес

Экс-шеф-редактор «Еспресо» стал советником Гройсмана