ТЕЛЕКРИТИКА

ГО «Телекритика» оголошує конкурс журналістських матеріалів про суспільне мовлення

Роботи приймаються до 8 березня включно. Переможець отримає 3500 грн


На конкурс приймаються статті, теле- і радіосюжети на тему «Перехід від державного до суспільного мовлення в Україні»: ідея і принципи суспільного мовлення, його відмінності від комерційних медіа; процес становлення суспільного мовлення в Україні; перепони на шляху ухвалення закону про суспільне мовлення; роль політичних рішень у переході до суспільного мовлення; погляд зсередини: чи готові працівники державних медіа до змін; найкраща модель фінансування суспільного в Україні; ОДТРК і перехід до суспільного мовлення; аудиторія та контент суспільного мовника в Україні; корисні для України приклади зі світової практики; роль громадськості у процесі переходу до суспільного мовлення. 

Наведений перелік тем не є вичерпним, конкурсні матеріали можуть стосуватися також будь-яких інших аспектів переходу від державного до суспільного мовлення в Україні. Жанрових обмежень немає. 
 
Роботи мають бути опубліковані/вийти в ефір з 1 листопада 2014 року до 8 березня 2015 року або спеціально створені для конкурсу, повинні розкривати тему конкурсу. Кожен матеріал має супроводжуватися короткою інформацією про автора, ЗМІ та дату виходу (або вказано, що роботу створено спеціально для конкурсу). Один автор (група авторів) може надіслати на конкурс до трьох робіт. 
 
Матеріали приймаються на адресу електронної пошти suspilne@gmail.com.
 
Призовий фонд:
 
Перше місце – 3500 грн
Друге місце – 2500 грн
Третє місце – 1500 грн
 
Для студентів передбачена окрема номінація – за кращу студентську роботу. Грошова винагорода – 1000 грн. Крім того, студенти зможуть взяти участь у загальному конкурсі і позмагатися за головні призи з журналістами-професіоналами. 
 
Школярі 8-11 класів також можуть взяти участь у конкурсі. Автор кращої статті отримає винагороду 500 гривень, а його текст буде опубліковано на сайті «Суспільне мовлення». Ще три роботи, які наберуть високі бали, будуть доопрацьовані редактором і також опубліковані у виданні «Суспільне мовлення». Їх автори, за потреби, отримають від редакції письмові рекомендації, які можна буде додати до пакету вступних документів на факультети журналістики або редакторської справи. Детальніше про умови для школярів читайте тут.
 
Результати конкурсу будуть відомі 25 березня.
 
Конкурс проводиться громадською організацією «Телекритика» за фінансової підтримки Ради Європи.
 
«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город