ТЕЛЕКРИТИКА

В Одеській області міліція затримала журналістів, які досліджували прояви сепаратизму у регіоні

Журналістів одеського телеканалу «Первый городской» Володимира Юр'єва і Дмитра Долматова, які вели 24 липня зйомки в Болградському районі Одеської області, співробітники міліції на чолі з начальником райвідділу Володимиром Бачуром змусили припинити роботу, затримали, обшукали службовий автомобіль і протягом кількох годин «відбирали пояснення» про мету приїзду та зустрічей з мешканцями району. Про це повідомляє «Укрінформ».

 

Керівник знімальної групи Володимир Юр'єв повідомив, зщо «під час відрядження ми хотіли перевірити, чи відповідає дійсності інформація про напружену ситуацію в Бессарабії, в тому числі про прояви сепаратизму і протидію йому з боку держслужбовців та правоохоронців».

 

«Однак зустрічі з мешканцями Болграда по суті лише підтвердили небезпечну тенденцію, - зазначив тележурналіст. - Довелося, зокрема, з подивом спостерігати, що над деякими будівлями майорять російські триколори, на транспортних засобах чимало так званих" георгіївських стрічок". І під час бесіди переконатися, що керівництво райдержадміністрації не занепокоєне вивішуванням російських прапорів, тут це не вважають правопорушенням», - зазначив журналіст.

 

На думку Володимира Юр'єва, прибуття одеської знімальної групи та записи інтерв'ю з болградцями викликало, чиєсь невдоволення. «За нами було організовано стеження - силами співробітників охоронної фірми та міліції. Зрештою, зйомки зірвали під приводом пошуку закладеного в автомобілі вибухового пристрою, причому не залучаючи фахівців-вибухотехніків. У підсумку бомбу, звісно, не виявили, але порадили нам покинути Болград», - заявив журналіст.

 

В Одеському обласному управлінні МВС зрив роботи знімальної групи виправдали і коментарі «Укрінформу» «складною оперативною ситуацією в Бессарабії». За словами начальника ЦГЗ ГУ МВС в Одеській області Володимира Шаблієнка, «оскільки в РВВС надійшла інформація про вибухівку в автомобілі журналістів, міліція відреагувала негайно і за повною програмою».

 

Нагадає 11 червня в Одесі на пляжі «Отрада» стався напад на знімальну групу телеканалу «Первый городской» під час зйомок розслідування про платні закриті пляжі. Журналісти написали заяви до міліції та передали відеоматеріали.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Одесская киностудия объявила о начале новой эпохи

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Бизнес

Современные видеорегистраторы: больше, чем просто камеры