ТЕЛЕКРИТИКА

Голова Дніпропетровської облради Євген Удод вибачився за "хохлів" в його газеті

Критичні дописи в Інтернеті, в тому числі на "Дусі", викликали резонанс і призвели до вибачень високопосадовця.


Критичні дописи Інтернет-блогера викликали резонанс й призвели до вибачень високопосадовця

Нагадаю,  кричуще неподобство сталося у дочірньому виданні Дніпропетровської облради - газеті «Зоря-город»  № 33/22 (422/22) від 14 серпня 2013 р. На останній 16 сторінці в кросворді, який чомусь було названо «естонським», (на яких, до речі, підставах? Нічогісінько естонського там немає) в питанні № 18 по вертикалі читаємо: «Столица хохлов». І нижче, під кросвордом у тексті, що догори дригом, під тим же вісімнадцятим номером відповідь - «Киев».

Зоря

Своє обурення з приводу образи національної честі й гідності українців та ще й напередодні державного свята Незалежності, я висловив редакції газети й зажадав вибачень. Розмістив свій матеріал з цього приводу у блогах на "Кореспонденті", "Дусі" та "Politiko", а також надіслав текст до низки прес-служб державних установ, зокрема облради, віце-прем'єру Вілкулу, у профільний Комітет ВР. Поділився дописом у мережі Facebook з іншими блогерами, народними депутатами, однодумцями.

А ще закликав всіх національно-свідомих українців зателефонувати до редакції "Зорі" за вказаним у статті номером телефону.

І от результат:

Евгений Удод извинился за бестактность в газете «Заря»


 
Сегодня, 11:37 

Источник: ИА «Телетайп»

14 августа этого года газета «Заря-город» на своих страницах допустила досадную небрежность - в кроссворде, в ячейке № 18 по вертикали был вопрос: «Столица хохлов». В ответах указано - «Киев».

«Как украинец, как гражданин, как патриот, как председатель областного совета и просто как человек я был возмущен этим вопиющим фактом!

Областная газета равно несет ответственность не только за материалы, их высокое качество и корректность, а и за развлекательную страницу, где публикуются кроссворды, анекдоты. Ответственные за номер должны внимательно вычитывать все тексты до последней буквы!

Увидев этот кроссворд, я почувствовал себя оскорбленным вместе со всеми украинцами. В солидной газете таких досадных ошибок, такого безобразия допускать нельзя!

После разговора с руководителем издания, было проведено внутреннее расследование, все виновные выявлены и наказаны. Больше такого в газете «Заря» не повторится.

Очень жаль, что этот инцидент произошел накануне Дня Независимости Украины. Желаю, чтобы никакие проблемы, никакие неприятности не сломили наш национальный дух, нашу веру в лучшее, на уменьшили, а только увеличивали любовь к нашей независимой страны! Приветствую всех днепропетровчан, всех украинцев с нашим национальным праздником!»,- сказал Евгений Удод.

Вважаю це в тому числі і своєю (вибачайте, якщо можете, за нескромність) заслугою, а також ВСІХ, хто мене підтримав. Журналістика має бути дієвою і служити на благо суспільства. І цей випадок - яскравий тому приклад. Так МИ, українські патріоти, зустріли свята Національного прапора та Незалежності.

Причому, звертаю увагу на те, що саме неподобство сталося 14 серпня, а вибачення за нього були принесені наступного дня після того, як я розвів бурхливу Інтернет-діяльність. Це неспростовний доказ недаремності зусиль, докладених автором блогу та його команди підтримки.

Залишається тільки, аби Євген Удод вибачився за непомірну кількість матеріалів про себе улюбленого в тій же "Зорі" та інших регіональник ЗМІ - як друкованих, так і електронних. А також за відсутність політичного плюралізму і права на критику президента-рецидивіста й партії регіонів.

Щоправда, я ще вимагав негайної відставки головреда офіційного друкованого органу облради Ксенії Зайцевою разом зі всією редколегією, включно з головою наглядової ради видання Сергієм Чернявським. Сподіваюся, і ця вимога буде колись виконана.

Читай також:

Газета Дніпропетровської обласної ради "Зоря" назвала Київ... "столицей хохлов"

Як дніпропетровська «Зоря» городян «киданула»

Губернатор Вілкул - ..."золоте дівча" Дніпропетровщини? Газета облради представила читачам голову ОДА в новій якості

Голова ОДА Олександр Вілкул - зірка дніпропетровського телеефіру!

«Вілкул» - молоде ігристе старого розливу

Олександр Вілкул - совковий русифікатор-українофоб, узурпатор і нарцис

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»