ТЕЛЕКРИТИКА

"Гола правда" Вікторії Шилової – депутата і головреда

Депутат Дніпропетровської облради і головред газети «Правий берег» Вікторія Шилова на знак протесту влаштує на сесії облради стриптиз!


«Мясники выпили море пива,
Мясники слопали горы сала,
Мясники трахнули целый город -
Им этого мало, им этого мало...

И когда, когда надвигается буря,
Они смотрят, где лучше расставить кресла,
Чтобы видеть, как антарктический смерч
Взвинтит нам руки и вырвет нам чресла.

Ну! Разденься! Выйди на улицу голой!

И я подавлю свою ревность,

Если так нужно для дела, разденься!

Пусть они удивятся,

Пусть делают вид, что не видят тебя,

Но им ни за что не забыть -

Их мысли заполнит твое тело, разденься!»

 /«Наутилус Помпилиус», «Стриптиз»/

Депутат Дніпропетровської облради  і головред газети «Правий берег» Вікторія Шилова на знак протесту влаштує на сесії облради стриптиз! Що особливо цікаво, вона обіцяла не обмежуватися лише «топлес».

- У мене немає жодних таємниць від своїх виборців на відміну від решти членів фракції Партії регіонів, - заявила В.В.Шилова.

Анонсована акція з тотального оголення під символічною назвою «Гола правда» відбудеться на знак протесту проти відсутності в Партії регіонів внутрішньої демократії та існуючої практики кулуарного прийняття рішень, а також має спонукати чинну владу до максимальної прозорості і відкритості перед суспільством.

Нещодавно Вікторія Віталіївна була виключена з ПР та звільнена з посади заступника голови Дніпропетровської обласної ради. Причому виставлена охорона заважала їй забрати з робочого кабінету особисті речі.

Такі гоніння сталися після того, як вона відмовилася голосувати за відозву облради на підтримку діяльності міністра освіти Дмитра Табачника. Сама ж Шилова додає до причин сурових санкцій щодо неї з боку місцевого керівництва ПР, її критичне ставлення до запроваджуваного на Дніпропетровщині пілотного проекту медичної реформи і активну протидію новаціям, які призводять до скорочення лікувальних закладів, а відтак позбавляють населення права на отримання необхідних медпослуг.

За словам опальної регіоналки, вона була виключена без її відома, не маючи можливості захистити власну позицію. В Партії регіонів Шиловій закидають порушення партійної дисципліни, використання службового становища й застосування адмінресурсу у власних цілях, що проявилося в організаціях публічних заходів, як от зустрічей в державних установах з трудовими колективами та ще й в робочий час.

Також серед пунктів звинувачень фігурують антисемітизм і ксенофобія в матеріалах «Правого берега» - газети, яка редагується і випускається Вікторією Шиловою за її власний, як вона стверджує, кошт. До слова, подібні претензії висуваються до Вікторії Віталіївни далеко не вперше.

Реагуючи на оприлюднені порушницею спокою наміри протестного оголення в сесійній залі, голова облради Євген Удод наголосив на неприпустимості подібного радикального заходу і його несумісності з депутатською етикою.

З заявою про засудження «провокативної акції, направленої на підрив стабільності в регіоні» виступила місцева організація Партії регіонів на чолі з головою ОДА Олександром Вілкулом.   

Про аморальність і гріховність анонсованого акту сказав і митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней. В той же час він висловив готовність бути особисто присутнім на сесії, аби зробити все від нього залежне в критичній ситуації.

Опозиційні ж депутати наголошують, що народний обранець має бути вільним як у праві висловлення своєї позиції, так і виборі для цього засобів. Про свою солідарність з цією думкою в приватних бесідах говорять і деякі «регіонали». «Остаточні висновки треба робити не до, а після», - кажуть вони, уникаючи відеокамер та відмовляючись від запису на диктофон.

Між тим з достовірних джерел стало відомо, що в будівлі обласного парламенту різко збільшується кількість правоохоронців як у формі, так і в цивільному. Вони несуть варту і всередині будівлі, і назовні. Найбільша їхня концентрація спостерігається на поверсі, де розташована сесійна зала. Подейкують, у день сесії для забезпечення порядку до облради будуть стягнуті бійці спецзагону «Беркут».

 ***

У листопаді-грудні 2004 року, будучи редактором соціально-політичних програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії,  Вікторія Шилова брала участь у місцевому Майдані, підтримуючи Віктора Ющенка. Одначе вже на наступних виборах пройшла в депутати облради по списку Блоку Лазаренка, фракція якого разом Партією регіонів та КПУ створили біло-блакитно-червону, «антипомаранчеву» більшість. Невдовзі Шилова стає гендиректором ДОДТРК.

На цій посаді вона перебувала до конфлікту з тодішнім головою облдержадміністрації, спочатку «ющенківцем», а потім «тимошенківцем» Вікторем Бондарем. Тривала боротьба Вікторії Віталіївни за гендиректорську посаду, що знайшла своє пряме й детальне відображення в ефірі обласної студії державного телебачення, в тому числі у вигляді спеціального телемарафону, закінчилася не на її користь.

У своїх коментарях Шилова заявляла, що до її зняття з керівної посади доклалася сама Юлія Тимошенко, на той час прем'єр-міністр України. При цьому звільнена посилалася на інформацію, отриману від очільника Держкомтелерадіо Анатолія Мураховського.Тоді ж вона оприлюднила своє бажання створити й очолити міністерство пропаганди України.

Після певної паузи в політичній активності, протягом якої Шилова зблизилася з СПУ Олександра Мороза, очоливши місцевий осередок громадської жіночої організації, котрою на всеукраїнському рівні керувала соціалістка Валентина Семенюк, Вікторія Віталіївна знайшла застосування своїм різноманітним талантам в «біло-блакитній» команді.

У президентську виборчу кампанію вона активно агітувала за Януковича і ще палкіше - проти своєї особистої кривдниці Юлії Тимошенко. Зокрема, Вікторія Віталіївна запам'яталася дніпропетровським глядачам своїми численими телевізійними сеансами з викриття всієї підноготної політичної кар'єри й бізнесової діяльності прем'єрки.

Одним з найбільш знакових і ефектних моментів антипрем'єрської кампанії Шилової стала її поява на телеекранах з косою «а-ля» Тимошенко. Цим Вікторія Віталіївна ніби підкреслювала, що їй така зачіска більше пасує. А ще вона дорікала Леді Ю неукраїнським корінням, називаючи її «вірменською дівчинкою» за прізвищем Грігян.

Цілком природно, що вдруге мандат депутата обласної ради Вікторія Шилова здобула вже в списку Партії регіонів. Її заслуги були оцінені партійним керівництвом гідними посади заступника облради. «Медовий місяць» Вікторії Віталіївни з ПР протривав два роки і ознаменувався народженням другої дитини, цього разу доньки, що є особливо видатним фактом, враховуючи незаміжній (причому вже двічі, так само як Віктор Федорович несудимий) статус суспільно-політичної активістки та її граничний для репродуктивної функції вік. І от чергове гучне розлучення.

 «...Мы начали водкой утром.
Мы кончили ночью в постели.
И трудно, трудно прятаться в тень,
И быть молчаливым и мудрым.

Костлявые дети пустыни
Стучаться в двери и просят объедков
Страна умирает, как древний ящер,
С новым вирусом в клетках...

Ну! Разденься! Выйди на улицу голой!
И я подавлю свою ревность,
Если так нужно для дела, разденься!
Эй! Будь оскорбительно трезвой,
Они любят пьяных и психов,
Но есть за что пожалеть их
Их мысли заполнит твое тело, разденься!

 ...Они любят стриптиз, они получат стриптиз,
Они любят стриптиз, они получат стриптиз...

 /«Наутилус Помпилиус», «Стриптиз»/

Главное в разделе

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голливудских звезд в украинских блокбастерах

Популярное на ТелекритикеБизнес

Телерейтинги: Оля, прощай, Оля, прости

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голливудских звезд в украинских блокбастерах

Дуся

Кто кому мать? «Дуся» побывала на съемках нового сериала «1+1»