ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст спонсорував політика автомобілем

Виявляється, в Україні бувають випадки, коли не політики віддячують журналістів, а навпаки - журналісти спонсорують політиків, та ще й не абияких, а лідерів цілих партій. Так сталося з головою Всеукраїнського об’єднання «Свобода».


"Я люблю свою машину,

Крепко жму на газ.

Я люблю свою машину -

Это супер-класс!"

/"Табула Раса"/

Виявляється, в Україні бувають випадки, коли не політики віддячують журналістів, а навпаки - журналісти спонсорують політиків, та ще й не абияких, а лідерів цілих партій. Так сталося з головою Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Гостюючи на "Інтері"у «Великій політиці» Євгенія Кисельова, Олег Тягнибок повідав, що «Тойота», якою він послуговується для поїздок Україною, насправді належить спортивному журналісту, керівнику обласної сумської організації партії Ігорю Мірошниченку, який тривалого часу вів новини спорту на ІСТV, а також був прес-секретарем національної збірної України з футболу.

Серед іншого, виступ Тягнибока ознаменувався його «наїздом» на Інтернет. Політик закликав не читати про нього плітки, які розповсюджуються у світовій мережі, порівнявши Інтернет з парканом, на якому теж може бути написано, що завгодно.

Даремно він так, адже на цьому "електронному паркані" зустрічається і чимало офіційної «свободівської» інформації, в тому числі, розміщеної самим Тягнибоком чи тим же Мірошниченком у вигляді блогів. То що, не довіряти написаному лише тому, що воно викладене в Інтернеті? А саме в такій формі прозвучало застереження лідера українських націоналістів.

В той же час на звичайних вуличних парканах серед безлічі графіті, можна зустріти й дуже симпатичні емблеми «Свободи», а також близької до партії Соціал-Національної Асамблеї у вигляді накладених одна на одну літер «І» та «N», що символізує «Ідею Nації». То що, Тягнибок хоче сказати, що і такі паркани йому теж не до вподоби? Сумнівно.

Отож не варто українським політикам, тим більше патріотам, безпідставно ображати наші рідні паркани й Інтернет. Як то кажуть, не плюй в колодязь...

Главное в разделе

Дуся

Стало известно, кто не доживет до финала «Игры престолов»

Дуся

Мачете рассказал, как стал мальчиком для битья в Голливуде

Популярное на ТелекритикеКультура

5 причин смотреть фантастический триллер «Аннигиляция»

Дуся

Певица plus-size может победить на Евровидении-2018

Бизнес

Стоны одинокой женщины: Star Media снимает сериал по сценарию Ирэн Роздобудько

Дуся

Стало известно, кто не доживет до финала «Игры престолов»