ТЕЛЕКРИТИКА

Журналіст спонсорував політика автомобілем

Виявляється, в Україні бувають випадки, коли не політики віддячують журналістів, а навпаки - журналісти спонсорують політиків, та ще й не абияких, а лідерів цілих партій. Так сталося з головою Всеукраїнського об’єднання «Свобода».


"Я люблю свою машину,

Крепко жму на газ.

Я люблю свою машину -

Это супер-класс!"

/"Табула Раса"/

Виявляється, в Україні бувають випадки, коли не політики віддячують журналістів, а навпаки - журналісти спонсорують політиків, та ще й не абияких, а лідерів цілих партій. Так сталося з головою Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Гостюючи на "Інтері"у «Великій політиці» Євгенія Кисельова, Олег Тягнибок повідав, що «Тойота», якою він послуговується для поїздок Україною, насправді належить спортивному журналісту, керівнику обласної сумської організації партії Ігорю Мірошниченку, який тривалого часу вів новини спорту на ІСТV, а також був прес-секретарем національної збірної України з футболу.

Серед іншого, виступ Тягнибока ознаменувався його «наїздом» на Інтернет. Політик закликав не читати про нього плітки, які розповсюджуються у світовій мережі, порівнявши Інтернет з парканом, на якому теж може бути написано, що завгодно.

Даремно він так, адже на цьому "електронному паркані" зустрічається і чимало офіційної «свободівської» інформації, в тому числі, розміщеної самим Тягнибоком чи тим же Мірошниченком у вигляді блогів. То що, не довіряти написаному лише тому, що воно викладене в Інтернеті? А саме в такій формі прозвучало застереження лідера українських націоналістів.

В той же час на звичайних вуличних парканах серед безлічі графіті, можна зустріти й дуже симпатичні емблеми «Свободи», а також близької до партії Соціал-Національної Асамблеї у вигляді накладених одна на одну літер «І» та «N», що символізує «Ідею Nації». То що, Тягнибок хоче сказати, що і такі паркани йому теж не до вподоби? Сумнівно.

Отож не варто українським політикам, тим більше патріотам, безпідставно ображати наші рідні паркани й Інтернет. Як то кажуть, не плюй в колодязь...

Главное в разделе

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Дуся

Игроки хорватской сборной уронили фотографа, а потом его расцеловали

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Культура

Как избавиться от актера без лишнего шума