ТЕЛЕКРИТИКА

Найнудніші музичні кліпи на М1

Пропоную свій варіант топ-5 найнудніших музкліпів на М1. В цьому «хіт-праді» перше місце – найгірше. Отже, на поточний момент моя п’ятірка складається з таких відео.


Пропоную свій варіант топ-5 найнудніших музкліпів на М1. В цьому «хіт-праді» перше місце - найгірше. Отже, на поточний момент моя п'ятірка складається з таких відео.

5. «Потап і Настя»: «Если вдруг тябя не станет». Дуже важко дочекатися кінця трапези героїв кліпу, що відбувається на даху висотного будинку. Потап їсть з неприхованим апетитом, приготовані страви йому явно припадають до смаку. Він весь поглинений процесом черевоугодництва, чого не скажеш про «бідну» Настю. Та явно трохи чи, точніше, зовсім не в гуморі й подумки дуже далеко від накритого різноманітними їствами столу.

Раптом, під кінець сніданку, а може й обіду чи вечері на двох, з'являється третій «пасажир» із валізою, що викликає неабияку тривогу в Насті, стриманий подив і насторогу в Потапа, а в глядачів, зокрема мене, запитання: незваний гість прийшов на запах їжі? Та ще й саквояж з собою прихопив - це для наїдків? Ну і нахаба. Тоді реакція Потапа цілком зрозуміла.

До речі, знімання кліпів на даху висотних будинків, схоже, стає трендом сезону, перетворюючись на певний штамп. Чимало українських гуртів вважають своїм професійним обов'язком заспівати та знятися саме там... Чи не перебір? А як щодо перших поверхів чи під'їздів, га? Зрештою, можна й на східцях спробувати...

4. Антон Лірник з музичним кліпом на пісню «Зимняя». Перебуваючи на якомусь середземноморському курорті, співак жадає «снега, снега, снега». Відразу виникає питання: навіщо було пертися у спекотні краї, аби вимолювати там в Діда Мороза манни небесної у вигляді снігу? Дивна поведінка, правда?

Мальовничі крайовиди, класний інтер'єр, готель, пальми, яхти, басейн... А сюжет до неможна примітивний, через що дивитися кліп дуже нудно. Не обнадіюють навіть останні кадри, де Лірник гасає по тундрі. Напад алергії від кліпу починається вже при повторному його показі.

3. Гайтана: «Самый лучший». Після того як шоколадна українка «зурочила» донецький «Шахтар», проспівавши йому гімна, миловидна жінка-вамп підшукала для себе наступну жертву. Цього разу це не якась «лучшая команда» чи конкретна людина, а узагальнений образ. Відразу ж кидається в око певна криза жанру. В Гайтани, що не пісня, то на тему «самого лучшего». Ці характеристики  кочують в неї з пісні у пісню. Дана вже друга поспіль.

Ну що тут можна сказати. Новий кліп виглядає таким самим кволим, млявим і взагалі ніяким, як і мелодія з текстом. Дуже сумно і дивитися, і слухати. Хоча, якщо замість «Он мой волшебник, он мой клад - самый вкусный шоколад», підспівувати «Он мой придурок, он мой гад, самый конченный мудак», то пісня стає куди веселішою.

2... З другим місцем, скажу відверто, не визначився. Залишаю його вакантним. Маю відразу декілька претендентів, один з них - Коля Серга з «Бетменом», якому також «нужна ласка», хоча, я ж кажу, тут ще можу сперечатися. Сам із собою.

1. А от щодо переможця «хіт-параду найнудніших кліпів» на поточний момент не маю жодних сумнівів. Безперечним лідером моїх антипатій (не як музичного колективу чи автора, а саме в смислі конкретного відео на певну пісню) є англомовний «Аероплан» уславленого українського рок-гурту «Океан Ельзи». Святослав Вакарчук «сконструював» літак, який не літає.

Пісня і відео абсолютно точно відтворюють тягучу й задушливу атмосферу очікування рейсу в аеропорту. І за цей сюрреалізм, за таку правду життя можна сміливо висувати на «Гремі» чи навіть «Оскара». Але що в цей час робити глядачам? Теж похмуро позіхати? Придумані ж музикантами розваги не розвіюють нудьги, а радше продовжують та поглиблюють її. Важко дочекатися кінцівки кліпу навіть при прем'єрному перегляді відео. Якщо раптово натрапляю на «Аероплан», відразу перемикаю з М1 на інший канал.

А ви що думаєте з цього приводу?

P.S. Моя версія "top-5" найкращих кліпів 2011 року - тут.

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»