ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» відзняв новорічні заставки у гей-стилі?

Асоціації із «гей-вечіркою» викликають надруковані «Телекритикою» світлини з відзнятими «Голуб», тобто Головним каналом країни, новорічними іміджевими заставками за участю Євгена Кисельова, Олега Панюти, Романа Кадеміна, Володимира Андрієвського,


Асоціації із «гей-вечіркою» викликають надруковані «Телекритикою» світлини з відзнятими «Голуб», тобто Головним каналом країни, новорічними іміджевими заставками за участю Євгена Кисельова, Олега Панюти, Романа Кадеміна, Володимира Андрієвського, Дмитра Глєбова та інших.  

Усі вони виступають у костюмах дідів морозів, тільки чомусь біло-голубих. Узагалі-то, ці кольори є звичними для нарядів снігуроньок. Чоловіки ж в образі дідів морозів у біло-голубому «прикиді» сприймаються, м'яко кажучи, не зовсім традиційно і викликають певні запитання. В даному випадку придумана авторами новорічних заставок гра у корпоративні кольори виставляє ведучих у дещо специфічному амплуа, адекватному кольору їхніх нарядів.

Причому «голуба тема» в люб'язно наданих прес-службою каналу фотографіях простежується не лише в костюмах. Вона і в зафіксованих моделях поведінки: хлопчики дружать із хлопчиками, а дівчата - з дівчатками.  

Мало того, Олег Панюта взагалі тримає в руках ну дуже підозріло фалосоподібний предмет. При цьому «обличчя каналу» виглядає настільки задоволеним, що аж світиться від щастя. Мимоволі виникає запитання: ведучий новин заснятий до використання (читай - внутрішнього застосування «чудо-іграшки») чи після?  

«В сказке ложь, да в ней намек 

- Добрым молодцам урок»

(А.С. Пушкин)     

   

 

     


 

Главное в разделе

Дуся

Стало известно, кто не доживет до финала «Игры престолов»

Дуся

Мачете рассказал, как стал мальчиком для битья в Голливуде

Популярное на ТелекритикеКультура

5 причин смотреть фантастический триллер «Аннигиляция»

Дуся

Певица plus-size может победить на Евровидении-2018

Бизнес

Стоны одинокой женщины: Star Media снимает сериал по сценарию Ирэн Роздобудько

Дуся

Стало известно, кто не доживет до финала «Игры престолов»