ТЕЛЕКРИТИКА

«Сумно?» пороздягалися самі і залишили декого з медійників без трусів

  18 липня ваша Дуся встигла побувати на Вінниччині, де тривав фестиваль «АртПоле», на якому збирається багато інтєлігєнтів, котрі раз од разу плюються, що фест спопсився, збидлячився і геть скурвився на пню.   Але не все там так погано - на фе


18 липня ваша Дуся встигла побувати на Вінниччині, де тривав фестиваль «АртПоле», на якому збирається багато інтєлігєнтів, котрі раз од разу плюються, що фест спопсився, збидлячився і геть скурвився на пню.

Але не все там так погано - на фесті показали перший в Україні медійний одяг. Медійними виявилися роби для всіх працівників інтернет-видання «Сумно?» й тих, хто співчуває цим нещасним людям. Я аж оніміла, як побачила, що дизайнер цього одягу - Савік Шустер, та ще й голий!

Але за мить мене охопило розчарування. Виявляється, це якийсь Сашко Бо-Гі з Вінниці, директор виробника одягу «Мокша». Дуся набралася нахабності й підійшла до голого дизайнера, закриваючи очі рукою, щоб не бачити статевих органів лже-шустера. Бо-Гі зізнався, що не знає, хто такий Шустер, і телевізора ніколи не мав. Шкода, бо дуже схожий пацанчик на Савіка.

 

Також Бо-Гі розповів, що ненавидить медіа і рекламу, але з правил є винятки: «Сумно?» - сайт, який йому дуже до вподоби. Два дні головред «Сумно?» і Сашко Бо-Гі агітували людей роздягатися на публіку. Хлопці погоджувались охоче, дівчата вимагали хоча б труси залишити. Моделі виходили в одязі і знімали його прямо на доріжці, кидаючи його назад за ширму. В самому кінці вийшли Логвиненко і Бо-Гі, на яких не було взагалі нічого, крім як по сумці на рило з колекції «сумно? одягу!» Відомий блогер і майбутній ведучий Першого, мабуть, злякався кількості людей, що зібралися подивитись на голих моделей, і вхопився за сумку так, наче в ній, а не за нею лежить достоїнство мужчини.

 

 

Але коли Логвиненко й Бо-Гі підняли руки, щоб попрощатися з публікою - сумки неочікувано зсунулися вбік. Одразу після показу до Логвиненка підбігла журналістка з «Главреду» на ім'я Ганна і прокричала: «Логвиненко, я бачила твій ***!».

 

 


Щоби з'ясувати, що змусило хлопців роздягатися на людях, я підійшла до одного з героїв шоу - Богдана Логвиненка, який розповів, що це було не тупе роздягання - в ньому була концепція (!). Виявляється, ця лінійка - всього-на-всього одяг, люди - важливіші.

В показі взяла участь і журналістка Олена Шарговська, яка першою вийшла на подіум.

 

 


За показом спостерігав і Паша Нечитайло, і майже вся «Перкалаба». На жаль, не дочекався показу Отар Довженко - зате він встиг замовити собі шорти «сумно-адібас» із колекції.

Цьомки-бомки, Дуся.

Фото Ольги Тихонової

 

 

 

 

 

Главное в разделе

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Дуся

Игроки хорватской сборной уронили фотографа, а потом его расцеловали

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Культура

Как избавиться от актера без лишнего шума