ТЕЛЕКРИТИКА

Ольга Фреймут. Хто це?

Майже кожного ранку, попиваючи запашну каву, я клацаю канали і натикаюся на ранкове шоу «Підйом» на Новому. Іноді навіть буває, що бажання перемикати далі зникає, і я лишаюсь реготати у компанії Сашка Педана та Тернопільського Сірого. При цьому к


Майже кожного ранку, попиваючи запашну каву, я клацаю канали і натикаюся на ранкове шоу «Підйом» на Новому. Іноді навіть буває, що бажання перемикати далі зникає, і я лишаюсь реготати у компанії Сашка Педана та Тернопільського Сірого. При цьому кожного разу звертаю увагу на те, як розумно і делікатно заспокоює емоційних резидентів нашого «Комеді» третя ведуча програми - красуня Ольга Фреймут. Нарешті я вирішила розповісти вам про неї детальніше, любі мої. «Несправедливо, що весь цей час Фреймут нудьгувала у «Кладовці», - подумала ваша Дуся і негайно зняла слухавку телефона, щоб їй зателефонувати:

Дуся: Ти журналіст-міжнародник за освітою, у тебе був досвід роботи на Бі-бі-сі і навіть моделлю. Як ти потрапила на телебачення?

Фреймут: Я вирішила приїхати з Лондона до Києва на літо. Захотілося на 5 канал, після Помаранчевої революції працювати на ньому стало модно. Мій друг із Великої Британії відрекомендував мене Данилі Яневському, і мені запропонували попрацювати у міжнародному відділі. Згодом я зрозуміла, що робота журналіста-міжнародника - це не моє. Проте там я знайшла свого чоловіка - Олександра Ракоїда, головного режисера 5-го каналу.

Мені імпонував телеканал «1+1», де я працювала фешн-журналістом у програмі «Сніданок з «1+1» (команда Олега Панюти та Ганни Куляс).

- Чому ти не лишилась свого часу у модельному бізнесі?

- Я досі працюю моделлю. Знялася в рекламі таких компаній, як «Агромат», «Віза», «Л'Ореаль», для двох російських банків, у двох роликах «МТС»... Була «фест-фейсом» дизайнерки Надії Дзяк.

- Тебе влаштовує робота у «Підйомі»? Не тісно у цьому проекті? Адже ти працюєш ще з двома ведучими...

- Я обожнюю «Підйом». Тисняви не відчуваю, бо у кожного з нас власна роль. Не комплексую, навіть коли доводиться мовчати впродовж тривалого часу, надаючи слово Педану та Притулі. Слухаючи їх, роблю їх вагомими в їхніх же очах (сміється). А це сприяє появі влучних жартів. Ми поважаємо один одного.

- Як справляєшся з відв'язними Притулою та Педаном? Адже вони постійно «юморять», а інколи їх навіть заносить на поворотах. Якось охолоджуєш їх пил у прямому ефірі?

- Останнім часом Притула почав кусатися. Педан іноді б'ється, ніби я пацан якийсь. Може тріснути по плечу, наприклад. Я з розумінням ставлюся до цієї проблеми і не перестаю їх любити - люди ж у затяжному недосипанні (сміється). Коли вже зовсім погано, беру до рук квітку, яку подарував мені Педан. «Вазонок» ми назвали «Валерією Олегівною». Коли я починаю «з нею розмовляти», то це знак для хлопців, що потрібно спинитися.

- Заради якої роботи ти пішла б із «Підйома» або взагалі з телебачення?

- У літньому віці хочу повторити кар'єру Ганни Вінтур.

- Твій чоловік не ревнує тебе до телебачення? Адже ти людина публічна і, думаю, у тебе багато прихильників...

- Трапляється. Але робить це по-доброму. Він же сам телевізійник. Не думаю, що Саші хотілося би дружину, яка сидить удома, лузгає насіння, товстіє з кожним днем і вимагає грошей. Я ж трошки феміністка. Ми з Сашею довіряємо один одному.

Отаке, сонечки. У Фреймут ще й навчитись є чому. Бути феміністкою і при цьому ладнати з чоловіком не кожна зуміє, погодьтесь.

Дуся.

ПІБ:
Фреймут Ольга Михайлівна

Дата і місце народження:
25 лютого, м. Новий Розділ, Львівська обл.

Освіта:
Магістр, міжнародна журналістика, Львівський національний університет ім. Івана Франка. Червоний диплом
Сіті університет, Лондон, МА in International Journalism.

Робота:
Телеведуча ранкового шоу "Підйом" на Новому каналі.

Сімейний стан:
Чоловік - Ракоїд Олександр, головний режисер 5-го каналу.
Донечка Злата, 3 роки.

Фото Яны Новоселовой

Главное в разделе

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»