ТЕЛЕКРИТИКА

Катя Осадча переходить на «1+1»

Програма Каті Осадчої  «Світське життя»  у новому сезоні виходитиме на телеканалі «1+1». Цю інформацію «Телекритиці» підтвердила сама Катя Осадча.

 
«1+1» ми вважаємо каналом, із якого почалось і вийшло все українське розважальне телебачення, - пояснила це рішення креативний продюсер проекту Олеся Ногіна. – Тому для такого популярного проекту наступним кроком його розвитку є ще вищий рівень каналу. «1+1», як канал-лідер, звичайно, нас цікавив». Програма виходитиме щонеділі о 22.30.
 
Формат проекту зміниться, в ньому з’являться нові рубрики, зокрема збільшиться кількість міжнародних зйомок, з’являться рубрики «Зірка в інтер'єрі» (візити до квартир світських персонажів) та «Дрес-код» (модні тенденції у зв’язці з тим, як вдягаються світські персонажі). «Це буде тележурнал про заможних і знаменитих», - сказала Катерина Осадча.
 
Телепрограма «Світське життя» та веб-ресурс svitske.tv належать компанії Final Cut Media.  Програма «Світське життя» виходила на Першому каналі з 3-го березня 2007 року. До того протягом декількох років програма Каті Осадчої «Світські хроніки» виходила на телеканалі ТОНІС.
 
 «Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain