ТЕЛЕКРИТИКА

Ситком «Слуга народу» від студії «Квартал 95» стартує на «1+1» 16 листопада (ВІДЕО)

Прем'єра комедійного політичного серіалу «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» відбудеться на телеканалі «1+1» 16 листопада о 21:00. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

По яких днях далі виходитиме ситком і по скільки серій на день - наразі невідомо.

 

Серіал «Слуга народу» складається із 40 серій. Режисер ситкому - Олексій Кірющенко. Над сценарієм працювала велика команда студії «Квартал 95» у складі Андрія Яковлева, Юрія Костюка, Юрія Микуленка, Дмитра Григоренка, Михайла Савіна, Дмитра Козлова, Олександра Брагіна.

 

Головну роль вчителя історії Василя Голобородько, який волею долі стає президентом країни, у фільмі зіграє Володимир Зеленський. Також у ситкомі задіяні Станіслав Боклан (прем'єр-міністр), Євген Кошовий (міністр зовнішніх справ), Олександр Пікалов (міністр оборони), Юрій Крапов (головний податківець), Олена Кравець (голова Нацбанку), Степан Казанін (спічрайтер), Наталя Сумська (мати головного героя), Віктор Сарайкін (батько), Катерина Кістень (сестра), Анна Кошмал (племінниця).

 

За сюжетом серіалу, президентом стане проста, чесна та принципова людина, вчитель історії Василь Голобородько. «Несподівано для всіх країна отримає гаранта, який живе в професорській квартирі на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, бере в борг до зарплати та користується громадським транспортом. Але вчитель, який несподівано став президентом, не врахував одного. Система, де всі звикли красти, буде тільки проти такої турботи про народ», - йдеться в анотації серіалу.

 

«Це втілення мрії кожного українця, який хоча б раз задумувався про те, що він сам би зробив, якби став президентом. Зараз, мабуть, прийшов час, для цієї історії. І ми віримо, що так може бути, що прийде людина не з політики, і якимось чином почне керувати країною. Наш фільм заснований на реальних подіях у майбутньому», - каже Володимир Зеленський.

 

 

 

 

Нагадаємо, що вперше про серіал «Кварталу 95» про політиків стало відомо під час презентації нового сезону телеканалу «1+1» у січні 2015 року. Зйомки «Слуги народу» проходили влітку. Хронометраж кожної із 40 серій - 23-25 хвилин. «Слуга народу» є єдиним українськомовним проектом студії «Квартал 95».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»