ТЕЛЕКРИТИКА

НЛО TV разом із грузинським каналом GDS знімає другий сезон серіалу «Парадокс»

Телеканал НЛО TV, що входить до складу медіахолдингу «Медіа Група Україна», у співпраці з грузинським телеканалом GDS приступив до зйомок другого сезону постапокаліптичного серіалу «Парадокс». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

НЛО TV - перший український телеканал, який знімає фантастичний серіал спільно з грузинським телеканалом, наголосили в прес-службі.

 

Зйомки проходять у Грузії, серіал фільмують грузинські режисери Леван Бахія та Зура Ментешашвілі. «Ми зі свого боку узгоджуємо всі етапи виробництва (сценарії, кастинг акторів, знімальний процес, постпродакшн тощо)», - повідомили «Телекритиці» на каналі.

 

Головні ролі виконують українські та грузинські актори: Анастасія Шеремет, Олексій Комаровський, Гіоргі Масхарашвілі, Раті Цітеладзе, Ія Сухіташвілі.

 

За сюжетом знімальна група з України приїжджає до Грузії, щоб зробити матеріал про життя у високогірних селах. Але разом з грузинськими пейзажами на них очікує місце, що опинилося в карантині. Перебуваючи в інформаційній ізоляції, знімальна група стикається з несподіваною ситуацією: після вірусу, що поширився в Грузії, країну стали заповнювати вампіри. Українцям доведеться вижити в умовах грузинського постапокаліпсісу, знайти не інфікованих людей, розробити вакцину, щоб врятуватися, а також зіткнутися з вампірами, здатними мислити.

 

У Грузії серіал виходитиме грузинською мовою, в Україні - українською.

 

Нагадаємо, «Парадокс» - перший грузинський містично-фантастичний серіал, знятий у 2013 році. Телеканал НЛО TV придбав права на показ першого сезону серіалу і транслював його восени 2014 року. Тоді ж розпочалися переговори про зйомки другого сезону.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Кредиторы выставили каналу группы «Интер» счет на 282 млн гривен