ТЕЛЕКРИТИКА

«Україна» розпочне показ свого нового телероману «Клан ювелірів» у серпні

Новий мелодраматичний серіал «Клан ювелірів» стартує в ефірі телеканалу «Україна» у понеділок, 17 серпня. Про це повідомляється на сайті каналу.

 

Показ серіалу, що складатиметься з п'яти частин, розпочнеться о 18.00.

 

Нагадаємо, телеканал «Україна» повідомив про старт власного 95-серійного проекту «Клан ювелірів», головним автором сценарію якого виступила Тетяна Гнєдаш, у квітні. Виробництвом картини займатиметься компанія Front Cinema, яка разом з телеканалом входить до складу «Медіа Групи Україна».

 

У серіалі йдеться про протистояння двох ворогуючих ювелірних кланів, у яке  потрапляють відчайдушні закохані Зоя і Тимур. Вступивши в сутичку з самою долею, і не раз зазирнувши в обличчя смерті, вони будуть боротися за своє право на щастя.

 

 В серіалі знімаються українські актори

 

Головним режисером картини став Дмитро Гольдман, який раніше зняв для телеканалу «Україна» такі телеромани як «Безсмертник», «Дворняжка Ляля», «Красуня Ляля», «Ляля. Повернення», «Катина Любов». Виконавчим продюсером проекту стала Саша Ткаченко, що раніше працювала на кількох з цих проектів.

 

 

Як писала «Телекритика», головні ролі в авантюрній мелодрамі «Клан ювелірів» виконують молоді українські актори Наталя Денисенко та Андрій Федінчік. Також у серіалі знімаються Костянтин Данилюк, В'ячеслав Довженко, Валерія Ходос, Світлана Зельбет, Олександр Піскунов, Олексій Череватенко, Лілія Яценко, Дмитро Суржиков, Ганна Лебедєва, Софія Письман та інші українські актори.

 

Зйомки проекту розпочалися у травні й проходили у Львові, Києві та області.  

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»