ТЕЛЕКРИТИКА

Вийшов трейлер нового міні-серіалу про гетьмана Богдана Хмельницького

У мережі з'явився офіційний трейлер українського чотирьохсерійного фільму «Гетьман», який розповідає про життя та діяльність гетьмана Богдана Хмельницького. Про це повідомляє Gazeta.ua.

 

Офіційної дати прем'єри фільму доки немає, однак за попередніми анонсами його мають презентувати весною 2015 року.

 

Зйомки міні-серіалу проходили у Києві, Львові, Кам'янці-Подольському (Хмельницька область) і Бахчисараї (АР Крим). Gazeta.ua повідомляє, що у стрічці зіграли актор  Рівненського облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський, котрий виконав роль гетьманського сина Тимоша, а також акторка Ніна Ніколаєва (Годунок), яка зіграла роль наложниці хана.

 

 

Як повідомляв «Укрінформ» робота над міні-серіалом «Гетьман» розпочалася в жовтні 2013 року. Стрічку знімає студія «Злагода», продюсером виступив Сергій Горбик. Режисером-постановником стрічки став Валерій Ямбурський, оператором-постановником - В. Галицький.

 

Про проект розповів інформагентству актор, режисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв, який спочатку був затверджений на роль кримського хана Іслам-Гірея. «Мене, як кримського татарина, радує, що уперше буде розказана історія взаємин Запорізької Січі, Кримського ханства, Богдана Хмельницького і Іслам-Гірея, роль якого я гратиму», - сказав тоді пан Сеїтаблаєв.

 

За його словами, у будь-якому художньому творі, який торкається цього періоду і цих взаємин, говориться, що українці програли битву під Берестечком саме тому, що їх зрадив кримський хан. «І ось у цьому фільмі, на мій погляд, історія буде подана більш об'ємно, вдумливо, і для дуже багатьох, напевно, буде сюрпризом, що було зовсім не так», - підкреслив актор.

 

Пізніше «Укрінформ» повідомив, що зйомки  фільму знаходяться під загрозою зриву, і   актор Ахтем Сеїтаблаєв відмовився від участі у проекті.

 

Вероніка Коробенюк для «Телекритики»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Побег от проблемного кино

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Дистрибуция каналов четырех ведущих телегрупп в 2019 вырастет до 10,5 гривны. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Идем со мной, мальчик, я покажу тебе «Ворошиловград»

Бизнес

Побег от проблемного кино