ТЕЛЕКРИТИКА

Звільнено гендиректора Одеської ОДТРК Марину Аксьонову - джерело

Сьогодні, 2 грудня, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України підписав наказ про звільнення генерального директора Одеської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) Марини Аксьонової. Про це «Телекритиці» повідомили джерела в Держкомтелерадіо.

 

Як раніше повідомили «Телекритиці» в Держкомтелерадіо, контракт з генеральним директором Одеської ОДТРК  Мариною Аксьоновою завершується 2 грудня.

 

Нагадаємо, у квітні частина творчого колективу Одеської ОДТРК вимагала звільнити призначену в листопаді 2013 року на посаду генерального директора Одеської ОДТРК Марину Аксьонову.

 

У серпні  гендиректор Марина Аксьонова відсторонила від ефіру ведучу Оксану Піднебесну, яка повідомила, що на півдні області є прояви сепаратизму.

 

У листопаді пані Аксьонова  прийнял арішення розформувати редакцію суспільно-політичних програм «Новий день» Одеської ОДТРК.

 

Працівники редакції «Новий день» розцінили таке рішення гендиректора як цензуру та утиски свободи слова. «Адже заборонили прямий ефір редакції саме після того, як в одній з програм Оксана Піднебесна підняла гостру тему - сепаратизм на півдні Одещини, зокрема у Бесарабії. Цей випадок став резонансним в Одесі, бо від ефіру журналістку спочатку незаконно відсторонили, а потім ще й винесли догану. Зараз оскарження цих двох наказів розглядає Приморський суд м. Одеси», - йдеться у листі, який підписали сім працівників редакції.

 

У коментарі «Телекритиці» Марина Аксьонова заперечила, що одноосібно ухвалила рішення про зміну штатного розпису.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город