ТЕЛЕКРИТИКА

StarLight Scenery започатковує випуск пересувних шоу-румів

Компанія StarLight Scenery (підрозділ StarLightMedia, що створює декорації, сцену, реквізит) розробила пересувну платформу («шоу-рум на колесах»), призначену для організації продажів у будь-якому місці. Про це повідомляє прес-служба StarLightMedia.

 

«Наша мобільна платформа може використовуватись як, наприклад, офіс продажів нерухомості від забудовника, - розповідає керівник StarLight Scenery Дмитро Анісімов. - Дуже часто організація офісу продажів нерухомості у зоні будівництва є важкої і вимагає значних капіталовкладень. На стадії котловану чи бетонного каркасу будівлі немає можливості створити стаціонарний офіс на місці будівництва. А якщо будівля вже є, то потрібні значні інвестиції в обладнання приміщення для відділу продажів. Ми пропонуємо нелінійне вирішення проблеми. Мобільний офіс простий і зручний в експлуатації і не вимагає капітальних вкладень. Його можна орендувати. Він забезпечує впізнаваність бренду забудовника і може використовуватися на наступних об`єктах».

 

StarLight Scenery вважає, що в часи кризи підприємці більш відкриті для нових ідей, особливо якщо це дозволяє суттєво зекономити. Через це на мобільні платформи буде попит. Компанія готова не тільки виготовити, але й оформити інтер'єр мобільної платформи відповідно вимог замовника із допомогою штатних кваліфікованих дизайнерів.

 

«Формат pop-up магазинів, ресторанів, шоу-румів набув популярності на Заході в останні кілька років. Це - економічна, естетична і комфортна альтернатива кіоскам і стаціонарним приміщенням», - йдеться в повідомленні компанії.

 

Технічні параметри конструкції: платформа 2,5м на 4м, висота 2,4м. Металевий каркас обшитий OSB плитою із утепленням. Двухкамерний склопакет. Шоу-рум обладнаний меблями, освітленням, кондиціонером, телевізором, біотулетом. В оформленні стін використовується шпон, дзеркала і декоративні елементи. Орієнтовна вартість такого мобільного офісу разом із внутрішнім наповненням складає 250 тис.грн. Окрім монтажних і оздоблювальних робіт, у вартість виготовлення мобільної платформи входить вантажний автомобіль. Час виготовлення становить 1,5-2 місяці.

 


 

«Телекритика»

Главное в разделе

Общество

Что говорили в защиту Олега Сенцова Лозница, Занусси и Вендерс

Дуся

Павел Зибров бросил вызов беременной Валентине Хамайко

Популярное на ТелекритикеОбщество

Что говорили в защиту Олега Сенцова Лозница, Занусси и Вендерс

Дуся

Павел Зибров бросил вызов беременной Валентине Хамайко

Культура

«Горная женщина: на войне»: под булыжниками мостовой пусто

Бизнес

Теперь сериалы и развлекательные шоу на «1+1» будут начинаться раньше