ТЕЛЕКРИТИКА

Луганський телеканал «ЛОТ» покаже 9 травня проект «День перемоги. Моя історія»

9 травня телеканал «ЛОТ» Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) випустить в ефір проект «День перемоги. Моя історія». Про це повідомив заступник генерального директора ЛОДТРК Антон Бітімєров.

 

Творці проекту поставили собі за мету зрозуміти, що знає, думає і як сприймає Другу світову війну молоде покоління, діти, народжені в незалежній Україні. Телеканал «ЛОТ»  записав декілька телециклів, героями яких стали учні старших класів шкіл Луганська. Так, в телециклі «Моя історія» діти розкажуть про своє сприйняття подій часів Другої світової війни, а в циклі «Моя перемога» - дадуть відповідь на запитання вікторини на знання основних подій, віх і імен війни. Автори найбільш яскравих монологів і переможці вікторини стануть учасниками прямого ефіру 9 травня на телеканалі «ЛОТ».

 

Як видно із заставки  програми, її автори будуть продовжувати використовувати у святковій символіці «георгієвськи стрічки», хоча наразі вони перетворились на відзнаки сепаратистів.

 

Як повідомляла «Телекритика»,  3 травня в Луганську відключено ефірне та кабельне мовлення «1+1» та 5-го каналу.

 

Нагадаємо, 2 травня до  Луганської обласної телерадіокомпанії прийшли озброєні люди з вимогою увімкнути російський канал «Россия 24». Після переговорів з керівництвом ЛОДТРК було досягнуто домовленості, що захоплювати будівлю озброєні люди не будуть. Через кілька годин озброєні люди прийшли на ЛОДТРК і зажадали знову включити канал «Россия 24». Після цього на частоті Першого національного був включений російський канал.

 

29 квітня представники штабу так званої  «вільної Луганській республіки» вийшли у прямий ефір Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) «ЛОТ», після чого залишили ТРК.

 

9 квітня Державний комітет телебачення і радіомовлення звільнив Родіона Мірошника з посади генерального директора Луганської обласної державної телерадіокомпанії та достроково розірвав з ним контракт «у зв'язку з постійним недотриманням балансу в інформаційних випусках Луганського обласного телебачення».

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Бизнес

Побег от проблемного кино