ТЕЛЕКРИТИКА

НТКУ заплатить за дослідження ринку 1,77 мільйона гривень

4 квітня Національна телекомпанія України (НТКУ) уклала угоду з ТОВ «Індустріальний телевізійний комітет» (ІТК) щодо надання послуг вартістю 1,77 млн грн. Про це повідомляє інтернет-видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

 

Угода передбачає, що НТКУ отримає дані дослідження ринку телеперегляду в Україні.

 

Тендер на послуги проводився по процедурі закупівлі у одного учасника, оскільки Індустріальний телевізійний комітет має «виключні майнові права на дані дослідження проявів телевізійної сітки та реклами і на дані ТВ панелі з правом передачі таких даних третім особам». Ці права ІТК отримав на підставі угод з ТОВ «Комунікаційний Альянс» і ТОВ «АС Нільсен Юкрейн», які здійснюють дослідження телеринку в Україні.

 

НТКУ замовляє дослідження  ринку в ІТК вже третій рік поспіль,  минулого року було сплачено 1,63 млн грн., позаминулого - 1,31 млн грн.

 

Індустріальний телевізійний комітет займається дослідженням телеаудиторії і індивідуальним замовленням надає дані та звіти, а також створює рейтинги каналів, програм, реклами, рекламодавців.

 

ІТК діє як об'єднання телеканалів та медійних агенцій, зокрема в Комітеті представлені основні телевізійні групи (Inter Media Group, «Медіа Група Україна», «1+1 медіа», StarLightMedia) та «5 канал», основні медійні групи (Publicis Groupe Media, Omnicom Media Group, ADV Group, GroupM) та агенція Media Arts Group Ukraine.

 

Нагадаємо, 25 березня  Кабінет міністрів України призначив  генеральним директором Національної телекомпанії України Зураба Аласанію.  Після призначення гендиректор НТКУ заявив, що зміни в телекомпанії, яку він планує перетворити на канал суспільного мовлення, відбудуться не відразу.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Одесская киностудия объявила о начале новой эпохи

Дуся

Олега Винника обвинили в плагиате, фанаты негодуют

Популярное на ТелекритикеКультура

Как в Украине снимали фильм с любимыми актерами Тарантино, Скорсезе и Триера

Дуся

«Не хотелось пить, а придется»: Верка Сердючка анонсировала прощальный тур

Культура

4 самых ожидаемых сериала по книгам, которые трудно экранизировать

Бизнес

Современные видеорегистраторы: больше, чем просто камеры