ТЕЛЕКРИТИКА

Олександр Пантелеймонов звільнився з НТКУ

Генеральний директор Національної телекомпанії підписав заяву на звільнення за власним бажанням заступника гендиректора, екс-керівника НТКУ, Олександра Пантелеймонова. Цю інформацію Зураб Аласанія підтвердив «Телекритиці» особисто.

 

За словами гендиректора, у нього тепер чотири заступники. Двоє з них були працівниками НТКУ: Вікторія Романова (яка й була на цій посаді), Анна Бичок (відповідатиме за фінансову діяльність компанії). Двоє заступників - це новопризначені Олександр Лієв (перший заступник) та Дарія Юровська.

 

Також серед керівників каналу залишилися головний продюсер каналу Ілля Ноябрьов та головний редактор Христина Стебельська.

 

Як писала «Телекритика», з Національної телекомпанії звільнився заступник генерального директора Юрій Романчук та заступник генерального директора з виробничого напряму Людмила Писанко. Всі інші заступники (їх загалом було дев'ять) написали заяви на звільнення.

 

Зураб Аласанія очолив НТКУ 25 березня, коли Кабмін призначив його генеральним директором компанії.

 

За тиждень до цього, 18 березня, народні депутати від фракції «Свобода» силою змусили тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора Національної телекомпанії України (НТКУ) Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення, яку він потім відкликав.

 

10 квітня Комісія з журналістської етики оголосила громадський осуд Першому національному за роботу під час Євромайдану. Тоді телекомпанію очолював Олександр Пантелеймонов.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Популярное на ТелекритикеБизнес

Провайдеры, вещатели и «Зеонбуд»: отсутствие регуляции и запуск платного пакета эфирной цифры

Бизнес

Pay TV vs Free TV. Как телегруппы строят рынок Pay TV и почему 2019-й будет переломным

Дуся

Сушко написала прощальный пост

Дуся

Лигачева, не церемонясь, уволила журналистку после 8 лет работы. Последняя указала на попытки цензуры и «психологический прессинг»