ТЕЛЕКРИТИКА

Канал «112 Україна» почав мовлення

26 листопада, о 16.00 відбулася презентація та офіційний запуск мовлення нового інформаційного телеканалу «112 Україна». Про це повідомляє  піар-агентство PR Batteries.  

 

Наразі телеканал «112 Україна» мовить у цифровому телебаченні DVBT-2, на супутнику Amos, у всіх кабельних операторах та в інтернеті (112.say.tv або 112.ua).

 

Як повідомив генеральний директор «112 Україна» Андрій Подщіпков, наразі глядачам запропоновано 8 годин контенту власного виробництва, основну частину часу складають прямі включення. З початку 2014 канал планує збільшити обсяг програм власного виробництва в два рази.

 

Генеральний продюсер телеканалу Олексій Семенов розповів, що головний принцип каналу «112 Україна » - оперативне висвітлення подій , яке здійснюється за допомогою сучасних технологій.

 

«Ми максимально скоротимо час подачі новин. У студії весь час знаходитимуться ведучі прямих ефірів, які, отримуючи новинну стрічку, одразу ж висвітлюватимуть її в ефірі. Також ми оперативно збиратимемо коментарі про події у експертів й аналітиків», - пояснив пан Семенов.

 

Відповідно до програмної сітки каналу день на мовнику буде закінчуватися підсумковим ток-шоу «Знай більше», в якому експерти з різних сфер спільно з шеф-редакторами каналу Тетяною Гончаровою і Світланою Орловською  та співведучими Валідом Арфушем, Владом Іваненко, Наталією Влащенко, Геннадієм Балашовим будуть обговорювати все, що трапилися за день. З 22.00 в ефірі транслюватиметься арт- кіно від дистриб'ютора «Арт Хаус Трафік».

 

Також телеканал «112 Україна»  запустить програми про молодь  «Наша тема» і культуру «Культурна революція». Ці проекти виходитимуть в ефір на вихідних. 

 

Нагадаємо, 5 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила п'яти телекомпаніям, що володіють ліцензіями на частоти в регіональному мультиплексі МХ-5, стати єдиним телеканалом «112 Україна», переоформивши їхні ліцензії та змінивши їм логотипи. Йдеться про телекомпанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», які здобули перемогу на цифровому конкурсі у 2011 році та отримали цифрові ліцензії практично по всій Україні, крім Одеської області. Ці компанії нещодавно придбав власник телеканалу «112 Україна» Андрій Подщіпков.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain