ТЕЛЕКРИТИКА

Олексій Семенов запускає супутниковий інформаційний телеканал «112 Україна»

Інвестори каналу, за даними джерел, – ті, які інвестують у канали Tonis, Business, БТБ, газети «Капитал» і «Взгляд»


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 10 липня прийняла рішення про видачу ліцензії супутниковому інформаційному телеканалу «112 Україна». Ліцензіатом стало ТОВ «ТРК "112-ТВ"».

 

Канал представляв генеральний продюсер Олексій Семенов (на фото) - у минулому головний продюсер Першого національного. З його слів, «112 Україна» буде інформаційним каналом соціальної спрямованості: «Всередині нашого каналу збираються люди, готові розбиратися в соціальних явищах і соціальній несправедливості. На сьогодні весь світ прагне перейти до соціальних реаліті-шоу, проектів, новин. Канал "112 Україна" - це те, що в усьому світі називається службою спасіння».

 

«112 Україна» планує стати найбільш оперативним інформаційним каналом. «У нашій студії прямого ефіру працюють двоє ведучих, вони завжди в онлайні, а наші редактори, які збирають інформацію, перебувають у ньюзрумі та оперативно роблять свої прямі включення в прямий ефір. Таким чином у момент потрапляння новини в інформаційний потік (не важливо, чи це передплата інформаційних агенцій, чи іноземних агенцій, чи новини інших українських ЗМІ), ця новина буде в нас одразу в ефірі. Через якийсь час на цю подію відгукнуться експерти, аналітики та звичайні люди, які були свідками цієї події», - розповів пан Семенов.

 

Досягати оперативності канал планує за рахунок тісної інтеграції з інтернетом. Планується, що інтернет-користувачі будуть активними учасниками ефірного мовлення - зможуть коментувати, дискутувати та повідомляти новини, коригуючи сітку. «У нас є технології, які дозволяють з мобільних телефонів, з будь-яких ґаджетів, виходити в ефір каналу. Таким чином ми вважаємо, що станемо в інформаційному просторі тим каналом, який не називає себе каналом чесних чи безчесних новин - ми станемо новинами», - заявив пан Семенов.

 

В ефірі також будуть оперативні зведення від МВС і МНС та аналіз за допомогою мапи 112 (112 - це система екстреного виклику, що впроваджується в Україні). Відповідно до презентації, у прямому ефірі звітуватимуть про свою роботу мери міст. Також канал висвітлюватиме події в галузі культури.

 

Програмна концепція каналу передбачає розміщення програм Reuters, Euronews та Associated Press, планується взаємодія з мовниками Росії, Білорусі, Казахстану, Франції, Великобританії.

 

Зі слів пана Семенова, сьогодні вже будуються декорації для студії. Технічним директором каналу став Юрій Іванов, який раніше працював у компанії MacHouse.

 

Директором ТОВ «ТРК "112-ТВ"» є Андрій Подщипков. Він же за документами є одним із власників компанії, другий співвласник - Ольга Зубрицька. До редакційної ради каналу входять Роман Савін, Ольга Зубрицька. Микола Корчага та Юрій Іванов.

 

ТОВ «ТРК "112-ТВ"» зареєстроване за адресою: вулиця Зодчих, 32 в Києві. Фактична адреса, а також адреса студії - вулиця Дегтярівська, 21-г. За цією ж адресою, як свідчить Єдиний державний реєстр зареєстровані ще дві компанії з назвою «112» - ТОВ «112-ТВ продакшн», яке очолює Юрій Будяк, і ТОВ «112-ТВ студія», яке очолює Ігор Кислиця. Ці дві компанії створені наприкінці грудня 2012 року, а ТОВ «ТРК "112-ТВ"» - у лютому 2013-го. Знак для товарів і послуг «112 Україна» компанія зареєструвала 8 квітня, заявку на отримання ліцензії подала 23 травня, але після цього ще доносила додаткові документи.

 

За даними джерел «Телекритики», інвесторами телеканалу виступають люди, які також інвестують у телеканали Tonis, Business і БТБ, а также нові друковані видання «Капитал», «Взгляд» (цей умовний медіахолдинг пов'язують із Сергієм Арбузовим). Зв'язатися з паном Семновим, щоб підтвердити або спростувати цю інформацію, поки що не вдалося.

 

Телеканал планує мовити із супутника Astra 4A цілодобово. Національний продукт становитиме 20 годин 57 хвилин (у тому числі власне виробництво - 8 годин 24 хвилини), іноземний продукт - 3 години 3 хвилини (програми Reuters, Euronews, Associated Press).

 

Формат каналу - інформаційно-розважальний з фільмопоказом: інформаційно-аналітичні і публіцистичні програми - 12 годин 20 хвилин, культурно-мистецькі - 1 година, науково-просвітницькі - 1 година, розважально-музичні - 1 година 50 хвилин, дитячі - 30 хвилин, фльмопоказ - 1 година 30 хвилин, реклама - 3 години 30 хвилин, елементи оформлення ефіру - 1 година 35 хвилин, анонси - 45 хвилин.

 

«Телекритика»

Главное в разделе

Культура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Популярное на ТелекритикеКультура

Все о фильме Сергея Лозницы «Донбасс» (ОБНОВЛЯЕТСЯ)

Бизнес

Новый телеканал Мураева будет носить название «Наши». Старт 7 ноября. ОБНОВЛЕНО

Дуся

Лобода тайно вышла замуж

Бизнес

Радиоконкурс Нацсовета: президентский «Прямой ФМ», нестратегические «общественники» и «подвешенный» город