ТЕЛЕКРИТИКА

Проект «Великі перегони» на «1+1» стартував успішно

ПРЕС-РЕЛІЗ


13 квітня на телеканалі «1+1» відбулася грандіозна прем'єра шоу планетарного масштабу «Великі перегони». 10 учасників, відібраних у суворому кастингу серед тисяч претендентів, за місяць відвідають 4 континенти і 7 країн.

 

Частка першого епізоду проекту «Великі перегони» склала 14% глядачів віком від 18 до 54 років по всій Україні. Рейтинг шоу склав 4,9%.

 

За аудиторією 18-54 у містах з населенням від 50 тис. чоловік і вище частка склала 19%, рейтинг 6,3%.

 

У просування проекту «Великі перегони» на 1+1 була реалізована масштабна промо-кампанія: майже 200 000 безкоштовних газет у великих містах України з найяскравішими подробицями шоу; національна СМС-вікторина з можливістю виграти подорож на двох; реклама на зовнішніх носіях, у пресі та радіо; інтерактивна акція у мережі торгівельних магазинів, де кожен мав можливість обрати напрямок для бажаної подорожі; квест для журналістів.

 

Нагадаємо, реаліті-квест «Великі перегони» знятий за оригінальним форматом «The Amazing Race», який уже встиг підкорити весь світ: 12 років в ефірі, 13 нагород телевізійної премії  «Emmy Award», 22 успішні сезони у Сполучених Штатах Америки, майже півсотні країн на п'яти континентах стали свідками неймовірних перегонів навколо земної кулі.

 

Станьте свідками грандіозної пригоди по усьому світу з «Великими перегонами» щосуботи о 20.00 на «1+1»!

Главное в разделе

Бизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain

Популярное на ТелекритикеБизнес

Валерий Вареница рассказал как на Плюсах изменятся цены на телерекламу в следующем году

Бизнес

Конференция «Медиаправо 2018»: практика применения языковых квот на телевидении и предвыборные законодательные медиаинициативы

Бизнес

Нацсовет проверит новый телеканал Мураева из-за самовольного изменения логотипа, формата и программной концепции

Общество

Канал «Украина» объявил кастинг на шоу по формату The Brain